ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Свято в нашій школі (твір-розповідь із власного досвіду)

Щороку в нашій школі святкують День учителя. Цього ж року в учнів старших класів виникло багато цікавих ідей і, що головне, вони втілили їх в життя, тому наше свято вдалося.

Зранку старшокласники дуже рано прийшли до школи. Святково вбрані, з кві­тами та листівками, вони очікували вчителів і щиро вітали кожного. Листівки виготовляли усією школою на уроках малювання. Найкращі саморобні листівки потім підписували і вручали вчителям. Недарма кажуть, що найкращий подару­нок — це річ, зроблена власноруч.

Найцікавішим у святкуванні було те, що на один день школа перейшла під керування старших учнів! Було проголошено день самоврядування, щоб вчителі могли трошки відпочити від своїх обов’язків. Мені було дуже приємно спостеріга­ти, як добре вдався цей день — організовано все було дуже відповідально, старші продумали свято до найменших дрібниць. І вчителі були приємно вражені, адже про задум старшокласників знали тільки завучі, які й допомагали все влаштува­ти! Уроки в усіх класах також провели старшокласники, а вчителі спостерігали, давали поради і допомагали. У нашому класі урок літератури проводив учень із 10-6 класу, він дуже цікаво розповідав і видно було, що він ретельно готувався до уроку.

Завершився скорочений навчальний день святковим концертом, на якому були і танці, і співи, і театральні вистави, і, звісно, теплі й щирі слова. Концерт сподобався всім.

А ще на одному з уроків всі ми писали твір «Моя улюблена вчителька». У цих творах учні не тільки висловлювали свою любов та подяку улюбленому вчителе­ві, а й багато міркували про те, наскількн важливою, складною і водночас радіс­ною є ця професія.

Насправді вчитель — людина, дуже важлива для суспільства. Адже він має бути і другом, і другою мамою, і викладачем знань, має вміти похвалити і виправити помилку. Скільки відповідальності лежить на вчителеві, важко й уявити! Цікаво, що старшокласники, провівши уроки в молодшій та середній школі, обмінюю­чись враженнями, в один голос говорили, що бути вчителем дуже важко і що вони усвідомили це, тільки опинившись за вчительським столом.

Дуже добре, що наше шкільне свято викликало не лише море теплих емоцій, а й багато роздумів у нас, учнів. День учителя святкують один раз на рік, але як було б добре, якщо б учні своєю поведінкою та допомогою робили кожен день світлим і святковим, тоді усім нам було б набагато краще, а навчання перетвори­лося б на свято.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 337 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz