ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 48
Гостей: 48
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Через термії до зірок (розкрипя змісту прислів’я)

прислів’я, приказки, відомі висловлювання видатних людей, крилаті фрази пронизують наше усне мовлення повсякчас. Вважається, що чим більше людина використовує в мовленні афоризмів, тим багатша та яскравіша її мова, тим емоцій­ніша думка. Звісно, тут теж треба знати міру, аби не перетворити власне висловлю­вання на якийсь уривок із дитячої казки. Проте і забувати про це зовсім не варто.

Одним із часто вживаних прислів’їв є вислів «через тернії до зірок». За похо­дженням це латинське прислів’я, йому багато сотень і навіть тисяч років.

Цей вислів означає досягнення високої мети через подолання усіх перепон та складнощів. Із одного боку, жоден шлях не буває легким. Чого б ми не намага­лися досягти, нам доводиться бути готовими до непередбачених обставин, до не­обхідності подолати страхи, чогось навчитися, від чогось відмовитися. Але усві­домлення цих труднощів має додавати мудрості й не повинно ставати джерелом страху чи невпевненості. Тільки усвідомлення правильності обраного шляху може допомогти пройти усі «тернії» і досягти бажаних «зірок».

Те, що цей вислів існує в мовленні багатьох народів, пройшовши шлях у ти­сячі років, свідчить про його мудрість і актуальність. Насправді, це універсальне висловлювання. І історії, у яких героєві доводиться боротися, переживати втрати та жертвувати чимось заради своєї мрії, — дуже часті і в літературі, і в народному епосі, і в реальному житті.

Цей вислів вчить нас не боятись випробувань, відчувати внутрішню силу, пле­кати віру у власну перемогу. Цей вислів також підтримує надію в кожному, хто йде до власної зірки, не зважаючи на всі тернії, що так часто трапляються на шляху.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 173 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz