ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Якби я зустрів інопланетянина... (Твір-фантазія)

Кажуть, перші згадки про інопланетян з’явилися ще за давніх часів. Людям здавна хотілося вірити в існування інших форм життя у Всесвіті. Звісно, жодних справжніх беззаперечних доказів існування прибульців нема, тому все це лише фантазії, але вони можуть бути досить повчальними насамперед для самих зем­лян.

Я почав міркувати, що сталося б, якби я зустрів інопланетянина, — і серйоз­но замислився. Як би я познайомив цю загадкову істоту з нашим земним життям? Адже нехай навіть теоретична можливість такого спілкування, просто фантазія, змушує замислитись над пріоритетами, цінностями нашого життя.

Що є найважливішим? Чим перш за все варто поділитися, щоб показати всі здобутки людства? Що є найголовнішим серед безлічі створеного людиною за цей час? Це дуже непрості питання.

Мабуть, якби я зустрів інопланетянина, я б спробував звернути його увагу на прекрасну природу нашої планети і на людську культуру. Мені чомусь здається, що це найголовніше серед усього розмаїття навколишнього світу. Насправді, на­віть подорожуючи недалеко від рідного міста, я бачив такі пейзажі, що подих пе­рехоплювало від краси! А якщо тільки уявити, скільки природних див зустрічаєть­ся по всьому світі — це справжня скарбниця вражень від чудової, нерукотворної краси!

Але поряд із дивами природи на Землі є й створені людиною дива — архітек­тура, мистецтво, книги. Це теж могло б вразити. Універсальним і неповторним засобом спілкування особисто мені здається музика, адже за допомогою звуків передаються емоції, надзвичайно чисто і потужно. Іноді музика просто творить дива!

Напевно, природа і твори мистецтва стали б основним, про що я розповів би прибульцю, коли б раптом зустрівся із ним. Звісно, цього не станеться і не може статися, але така фантазія виявилась дуже корисною — завдяки цьому я зрозумів, що вважаю найважливішим у навколишньому світі, що є для мене найціннішим і що варто захищати та оберігати, аби світ залишався таким чудовим, яким він є.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 358 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz