ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Чому сонце буває сумне

I.      Сонце і міфи й легенди про нього. (Сонце — велике світило, яке усім на на­шій планеті дарує тепло і світло. Сонце недарма вважають джерелом життя: без сонячного світла його просто немає, а коли настає ніч, хочеться швидше побачити світло. Про сонце існує багато міфів і легенд у всьому світі.)

II.     Легенда про те, чому сонце буває сумне. (Жив собі чоловік та жінка, які мали сина і дочку. Сонце вкрало дочку-красуню собі за жінку, а брат пішов розшуку­вати сестру. Він її знайшов, прийшло Сонце, і сестра заховала брата у льох. Сон­це прийшло, роздяглося, повісило свої світлі ризи у льосі і там стало так жарко, що сестра заливала брата водою! Брат вийшов до Сонця, привітався, та Сонце так стомилося, що запропонувало вийти на небо замість нього. Брат вдяг одежу Сон­ця і вийшов у те місце, де Сонце снідає, побив миски, порозкидав ложки; зловив вітра та мороза, побив їх за те, що перешкоджали йому в дорозі, навіть, злазячи з неба, поламав драбину. Потім прийшов у сонцеву хату і забрав сестру додому. Через це Сонце гнівалося, було голодне і не показувалося людям.)

III.     Що пояснює ця легенда? (Ця легенда пояснює, чому прадавні люди ніколи не бачили сонця взагалі й думали, що воно вже ніколи не зійде. Та це відбу­вається або в період сонячного затемнення, або коли пробуджуються вулкани і їхній попіл підіймається у повітря, тому й сонця люди не бачать.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 200 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz