ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 41
Гостей: 41
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Хто в лісі живе?

в українців дуже багато цікавих історій про те, хто живе в лісі. Коли ми хо­дили до лісу, то одразу відчули, що там хтось є. Його не видно, але воно... Якось дуже боязко стало! Запитали у вчителя, у татка, в дідуся. Вчитель розповів про мурашок, пташок, тваринок, які живуть у нашому лісі. Он сороки верещать, дя­тел по стовбуру дерева стукає. Он сіра блискавка перед очима пронеслася і зник­ла — це заєць побіг!

Татко про дерева розповів — вони теж живі, навіть розмовляють! Он липа шелестить листям, дуб жолудями обкидає, клен свої листи жовті, червоні, зеле­ні розсилає... Он опеньки з-під листя виглядають, замаскувалися! Та ми все одно їх знайшли!

Та краще за всіх дідусь розповідав. Від нього ми довідалися про різних лісо­вих істот, наших, українських. Раніше в кіно бачили тільки ельфів — вигаданих маленьких летючих чоловічків, та казкових гномів, що живуть у гірських пече­рах. Дідусь сказав, що в нашому лісі також багато незнайомців. Лісовик, напри­клад. Кремезний такий старий із зеленою бородою, у капелюсі, схожому на веле­тенський гриб. Або мавка лісова — така собі дівчина-русалка, що живе у дереві. Або от потерчата — душі померлих дітей, що живуть у лісі на болоті й заманюють у трясовину людей болотними вогниками...

Одного разу дідусь розповідав про лісову панну.

Молодий лісоруб побачив у лісі клубок, який котився і привів його до кра­суні, що сиділа на сосновому гіллі й вишивала сорочку. Стала лісорубові панна з’являтися уві сні. Пішов він до ворожки, яка дала йому зілля і звеліла пити його ложкою, дванадцять разів освяченою. Та він поквапився, хотів швидше вилікува­тися, тому почав пити ліки зі звичайної ложки. Він зробив один ковток, позеле­нів, побіг до лісу і пропав... Отака лісова панна!

Ця легенда нагадує казку Бажова про хазяйку Мідної гори, яка причарувала майстра-різьбяра.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 186 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz