ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Мої враження від твору 0. Олеся «Княжа Україна»

1.     Олександр Олесь — автор твору про історію Київської Русі «Княжа Україна».

2.     Історія ібїївського князівства — історія стародавньої України. (Олександр Олесь описав історію слов’янських народів, які жили на території нинішньої України. Він описав історію приходу у Київ на княжіння Аскольда і Діра, одруження князя Ігоря з Ольгою, написав про покровителя Києва Михайла, слов’янського богатиря Микиту Кожум’яку та інших історичних героїв.)

3.     Історичні літописи — уроки на майбутнє. (Літописи є неабиякою цінністю для нащадків, їх треба читати, бо в них є цінні вказівки на майбутнє життя наро­ду. Ярослав Мудрий написав своїм синам заповіт. У ньому князь наказав си­нам не робити розбрату, жити дружно і справедливо вершити суди, зберігати заснований батьком устрій країни. Однак сини не послухалися, бо боролися за владу. Вони почали воювати між собою, через що постраждав народ і зане­пала держава.)

4.     Літописні розповіді про героїв — програма славних подвигів. (Звитяжні подви­ги літописних героїв, мотиви їхніх вчинків допомагають зрозуміти, що в житті важливе, а що ні. Літописи також допомагають зрозуміти, що шлях сильного чоловіка — це шлях звитяги за Вітчизну, вони виховують любов до рідної землі.)

5.     Чи важливі історичні уроки, дані літописами, для сучасної людини? (Звичай­но, ці уроки дуже важливі, бо й сьогодні є люди, які здатні на подвиг, на са­мопожертву заради свого народу, але є й зрадники, перебіжчики до ворогів або такі, що з якихось причин зробили неправильний вибір.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 216 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz