ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Домашня студія звукозапису (твір-опис інтер’єру)

Мені подобається бувати в гостях у своєї однокласниці Ані. У неї простора, за­тишна квартира й дружна сім’я. З Анею я можу обговорювати усі свої проблеми, розповісти їй будь-що, бо вона мій справжній друг. Її старший брат досить сер­йозно займається музикою. Він має власний гурт, але це навіть не назвеш гуртом: вони з другом створюють різноманітну сучасну музику, найбільше захоплюються електронною або варіаціями легкого року в електронній обробці. Аня давала мені послухати їхні аудіозаписи, і багато що з того мені дуже сподобалось. Добре, що батьки Ані також підтримують захоплення сина.

Коли я була в Ані востаннє, ми зайшли в кімнату до Петра: він був удома і дозволив Ані показати мені його кімнату. Раніше я думала, що він неввічливий чи занадто замкнутий: він ніколи не дозволяє Ані запрошувати друзів до його кімна­ти, коли він відсутній, але ще на порозі я зрозуміла, чому.

Я ніколи не бачила такої кімнати! Усе навколо заставлене музичними інстру­ментами й електронною технікою, потрібною для запису й зведення музичних треків. Синтезатор, електрогітара, а також дивні етнічні інструменти, яких я на­віть ніколи не бачила — великі і маленькі, а ще колонки і прилади, призначен­ня яких я не розумію — усе це заповнює кімнату Петра. Окрім речей, пов’язаних із музикою, — тільки ліжко, книжкова полиця і невеличка шафа в кутісу.

Я розумію тепер, що значить жити своєю справою. Петро катається на офіс­ному кріслі по кімнаті, підхоплюючи на льоту все, що потрібно, одночасно за­писує нові ідеї, щось регулює на моніторі, награє мелодії, спілкується з нами... Отак виглядає творчий процес сучасного музиканта. Мабуть, не таким він був у XIX сторіччі (я уявляю собі Моцарта, який катається на офісному кріслі по ве­ликій пишній залі і мимоволі посміхаюсь), але часи змінюються, все стає сучас­нішим, а «теперішні технічні можливості роблять процес не простішим, а склад­нішим — що більше можливостей, то складніше їх використати розумно і ммм... економно, тобто щоб трек залишався живим, а не був якоюсь музикою для робо­тів», — каже Петро. І насправді, хоч він і пише електронну музику, вона зовсім не виглядає «музикою для роботів», етнічні інструменти додають особливого шарму, і їхні треки не назвеш «сучасною електронною музикою», хоча і за часом створен­ня і за стилем усе це просто ультрасучасне. Мені бракує слів, щоб описати їхні треки до ладу. Я б сказала «це схоже на творчість групи...», але на жодну відому мені групу це не схоже. Я ділюся своїми міркуваннями з Петром. Він задоволено посміхається: «Тож, я на правильному шляху», — каже він.

Кімната Петра вражає поєднанням творчої атмосфери й найновішої техніки. А ще це майже музей музичних інструментів. Чого тут тільки немає! Петро пока­зує якусь дивну річ і каже, що це тибетська чаша, що співає. І дійсно, схоже на чашу, до неї додається дерев’яна палиця, подібна до тих, що використовують на кухні у комплекті зі ступкою. Паличкою треба водити з зовнішнього боку чаші, тоді буде чути звук. Як це? я дивуюся, проте беру до рук дивний інструмент. Жод­ного звуку. Петро показує: «Постав долоню горизонтально, на неї поклади чашу, а другою рукою води по колу, із зовнішнього боку чаші, виникне резонанс» — і починає водити паличкою. І справді! Чаша співає! Точніше, так дивно звучить, ніби всередині дзвону гул, дуже дивний, але чарівний звук.

Із такої кімнати навіть шкода йти, але вже час додому. Дорогою я розмірко­вую про те, як добре, що в цього талановитого хлопця є можливість створити собі вдома творчу майстерню — справжню домашню студію звукозапису. І як чудово, що його родина підтримує його захоплення.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 167 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz