ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Не шкодуйте часу на добрі справи! (Твір-роздум у публіцистичному стилі)

У сучасному світі існує багато доброчинних організацій — це люди, сповнені ентузіазму та бажання допомогти, насправді благородні люди. Завдяки їхній ді­яльності кожен може подарувати щось дитині, яка виховується в інтернаті, допо­могти грошима тяжкохворому, внести власну часточку до будівництва пам’ятника чи лікарні.

Як часто люди так занурюються у власні справи, власні радощі та негаразди, що зовсім забувають про інших. Звісно, всі ми піклуємось про близьких, роди­чів, найближчих друзів, але в цьому світі багато людей, які потребують допомоги.

Хто не знає історію про лікаря, який лікував Марка Твена? Видатний письмен­ник лежав удома й хворів чи то на застуду, чи то на загальну слабкість і апатію, а хитрий лікар, щойно переступивши поріг, удав, ніби в нього серцевий напад. Доки письменник, переляканий, допомагав йому дійти до кімнати та присісти, бігав по воду, кликав іншого лікаря, — апатію й «слабкість» його як рукою зня­ло! Допомагаючи іншим, ми самі сповнюємося сил, а вдячність — найбільша на­города.

Але не так багато людей розуміє це... Нещодавно в нашій школі пройшла доброчинна акція: збирали іграшки та канцтовари для дітей, позбавлених батьків­ської опіки. Я був відповідальний за збирання речей у нашому класі. Як добре, що було стільки охочих відгукнутися.

Допомога може бути не тільки грошовою. Все ж, не хлібом єдиним. Навіть увага, звичайна увага й спілкування часто стають неоціненною допомогою і ціну­ються вище від подарунків. Прекрасно, що існують люди, які безкоштовно вла­штовують у дитячих притулках вистави, проводять безкоштовні заняття з танців чи малювання.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 173 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz