ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

«Я знаю силу слова...» (В. Сосюра)

I.      Поезія і мистецтво в нашому житті. (Поезія і мистецтво дорогі кожному з нас. У години радості і в години нещастя людина звертається до мистецтва, бо тіль­ки воно здатне пояснити, що відбувається в душі, і може подіяти на розтриво­жену душу як заспокійливі ліки.)

II.     Художнє слово Володимира Сосюри.

1.     «Життя летить вперед невідборимо, і ти за ним... не спізнюйся, поет!». (Не­вичерпним джерелом натхнення В. Сосюри було багатогранне життя наро­ду, думки і почуття людей. Він любив батьківщину і ненавидів її ворогів, спішив усе побачити і пережити, усі події в житті країни і долі людей про­пускав через своє чутливе серце поета.)

2.     «Не може вбить поета куля жодна, коли в його поезії народ». (Нас звору­шує до глибини душі пристрасть поета-патріота і ніжність поета-лірика. Володимир Сосюра у своїх творах зумів показати свою любов до матері- Вітчизни, до людей. Поет був упевнений, що тільки ця любов приносить справжнє безсмертя.)

3.     «Нема віддалення для пісні, од сивини до юності нема!». (Усе життя Во­лодимира Сосюри було наповнене любов’ю і поезією. Його творчість про­йнята оптимізмом і вірою в майбутнє. Таким він був у буремні роки юнос­ті, таким залишався і тоді, коли став знаменитим поетом.)

НІ. «І служить пісня та народу в борні за щастя золоте». (Найзаповітніше праг­нення Володимира Сосюри — вічно служити народові, віддати йому всю силу свого таланту і любов. Він завжди йшов у ногу із життям, щиро вірив, що його праця допоможе Україні вибороти краще життя, а народові стати щасливим.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 314 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz