ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Подвиг нескореного Прометея, героя трагедії Есхіла

Роль театру в давній Греції. (Есхіла називають батьком давньогрецької траге­дії, адже твори його попередників до нас не дійшли. З найдавніших часів театр вважався надзвичайно важливим засобом упливу на народ, тому можновладці всіляко поширювали театральне мистецтво і підтримували драматургів.)

Сила дарунків Прометея людям.

І.диким римським воїном, підкорила його силою мистецтва.

 

Подпись: ПЛАНИ
Подвиг нескореного Прометея, героя трагедії Есхіла
Роль театру в давній Греції. (Есхіла називають батьком давньогрецької траге¬дії, адже твори його попередників до нас не дійшли. З найдавніших часів театр вважався надзвичайно важливим засобом упливу на народ, тому можновладці всіляко поширювали театральне мистецтво і підтримували драматургів.)
Сила дарунків Прометея людям.
І.
II.

Знання. (Прометей знав про недолю смертних, які були, мов діти, нетя­мущі. Він дав їм розум, мудрість, навчив різних ремесел, розповів їм про обертання небесних світил, винайшов науку чисел і писемність і дав твор­чу пам’ять.)

2.     Мудрі умілості. (Прометей навчив людей лікувати недужих, варити цілюще зілля з трав. Він розкрив смертним таємниці віщих снів, показав значення різних прикмет, навчив ворожити на пташиних нутрощах.)

3.     Земні скарби. (Прометей навчив людей добувати з надр землі глибоко схо­вані богами скарби: залізо, мідь, срібло і золото. За допомогою металевих знарядь праці люди зуміли розорати і засіяти поля, на срібло і золото вони обмінювали товари, які виготовляли інші племена.)

II.       Велика таємниця Прометея. (Зевс розлютився на Прометея і жорстоко покарав безсмертного не тільки за те, що він розкрив перед людьми багато таємниць і допоміг їм вижити в жорстокому світі, прометей зазнав страшних мук через те, що не розповів громовержцю таємниці його смерті і про роль Геракла, який через багато століть прийде на землю, звільнить Прометея і розвінчає богів.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 259 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz