ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Метаморфози розвитку суспільства у творі Овідія «Метаморфози»

I.      Міфологічні сюжети поеми Овідія «Метаморфози». (Поема «Метаморфози» здобула Овідієві справжню славу. У ній поет із великою художньою силою від­творив міфологічні сюжети: вірування людей у чотири етапи розвитку люд­ства, настання холодів на Землі, всесвітній потоп.)

II.     Чотири етапи розвитку людства.

1.     Перше золоте поріддя: панування Правоти і Чесності. (Овідій пише, що на початку розвитку людство знало золоті часи, коли не було нещасть і страху. Люди не рубали сосен, щоб побудувати кораблі, не обносили міста мура­ми, не було воєн, а не зранена плугом земля годувала й напувала живлю­щою вологою усе живе.)

2.     Срібна пора людства. (Настала срібна пора, яка була гірша за золоту. Ціло­річна весна поділилася на чотири пори року. Люди почали будувати оселі, щоб захиститися від холодних вітрів, уперше зорали землю і впрягли по­кірну худобу в ярмо.)

3.     Третя доба — мідяна. (За срібною добою настала мідяна. Люди стали во­
йовничі, виготовляли зброю, щоб не тільки відбиватися від хижих звірів, а й нападати на інші племена. Забулися минулі часи спокою і братерства.)

III.     Остання доба розвитісу людства. (Останню добу розвитку людства Овідій на­звав залізною. У цю добу з’явилися кривда, хитрість, брехня і підступність, зрада і насильство. Людей захопила жадоба на гроші і статки. Вони почали руйнувати землю, добуваючи з надр приховані скарби: залізо і золото. Війна і вбивство стали ремеслом, а братня любов знецінилася.

Овідій попереджає, що боги, які колись захищали людей, залишають сплямо­вану кров’ю землю.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 175 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz