ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Оспівування образу Чарівної Дами у творі Дж. Рюделя «Канцона»

I.        Ставлення до жінок в епоху середньовіччя. (Епоха середньовіччя в Західній Європі була наповнена суперечностями. Саме в цю епоху у багатьох країнах на вогнищах спалювали жінок, яких називали відьмами, і возвеличували в піснях образ Чарівної Дами, заради якої лицарі чинили подвиги і з ім’ям якої вмира­ли на полі бою.)

II.      Чарівна Дама — узагальнений образ коханої жінки в лицарському творі Дж. Рюделя «Канцона».

1.     Поетизація «кохання віддалік». (Чарівну Даму ще називали «кохання відда­лік», бо часто лицар присвячував свої вірші і подвиги жінці, з якою навіть не був знайомий. Це було ідеальне, чисте кохання.)

2.     Кохання, що тішить у горі. (Для закоханого було великим щастям побачи­ти даму свого серця, але і на відстані її уявний голос тішить у горі, розга­няє смуток. Поет називає своє «кохання віддалік» святим, мріє про нього і забуває усі нещастя й негаразди.)

3.     Душевні муки закоханого поета. (Поет мріє, щоб Господь привів його до коханої, тоді він матиме змогу розповісти їй про своє почуття і більше не мучитиметься на відстані. Він зумів пронести через життя своє кохання чистим, не заплямованим не те що зрадою, а й навіть поганою думкою, і кохана має знати про це.)

III.     Почуття, що розбиває серце. (Дж. Рюдель описує своє «кохання віддалік», ідеалізує його, тішиться думкою про можливу зустріч і зізнання. Але разом із тим його серце наповнюється жалем і гнівом, що він кохає віддалік, і сприй­має це почуття як кару небесну, яка мучить його «в страшній борні».)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 138 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz