ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Миші-ласуні (твір із власного досвіду, випадок з жипя)

Я полюбляю ходити до нашої бібліотеки. Не тільки тому, що завжди одержую потрібну книжку, а ще й тому, що мені цікаво спілкуватися з працівниками біблі­отеки. Від них я почув багато незвичайних і цікавих історій. Одна з таких історій трапилася саме тут, у бібліотеці.

Жінки, які працюють у бібліотеці, дуже люблять цукерки. Іноді вони одне для одного улаштовують сюрпризи. Якщо книжка користується попитом і її беруть найчастіше, вони за такою книжкою залишають цукерки. Зняла Марія Олексіївна з полиці книгу О. С. Пушкіна, а за томом — карамелька у строкатій обгортці. їй приємно розгорнути цукерку. І вона в свою чергу залишає для своєї колеги відпо­відний сюрприз — сховає, наприклад, цукерку за томик Чехова.

Одного разу з сюрпризом трапилась якась дивина. Зоя Михайлівна виявила за однією з книжок порожню обгортку з цукерки. Здивувало те, що ніколи ніхто не залишав за книгами порожніх обгорток — за чаєм цукерку з’їдали.

—    Я не залишала обгортки, — здивовано сказала Марія Олексіївна.

— Та я ж нічого не кажу, — обізвалася Зоя Михайлівна. — Я теж не залишала. Це взагалі щось незрозуміле.

Вони вирішили проекспериментувати. Поклали кілька цукерок на полицю, на видне місце. Наступного дня цукерки лежали, але після вихідних вони зникли. На полицях залишились самі обгортки. Невдовзі все з’ясувалося.

—    Та це ж миші хазяйнують у бібліотеці, — здогадалася Зоя Михайлівна.

—    То що робитимемо? Кішку заведемо або розставимо пастки?

— А може, повісимо плакат? — засміялась Ганна Павлівна. — На ньому напи­шемо: «Цукерки шкідливі, можуть спричинити карієс».

Жарти жартами, але щось треба робити. Вихід підказав випадок. Хтось до две­рей бібліотеки підкинув кошеня. Воно було чорне як ніч. Тільки очі великі, зеле­ні з блакитним.

Кіт швидко влаштувався в бібліотеці, і мишей більше не було. Але, йдучи до­дому, жінки на видному місці все ж таки клали цукерки для сірих ласунок.

А традиція залишати за книжками солодкий сюрприз залишилась.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 112 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz