ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Яблуко для сороки (оповідання з власного досвіду)

У нашім гідропарку просто рай. Затишні тінисті береги, розкішні старі вер­би, що ростуть біля самої води і нагадують гігантські парасольки, кимось забуті над річкою. Літнього або осіннього сонячного дня листячко верби виграє полис­ками. Краса!

Гідропарк цікавий тим, що тут є степові й лісостепові куточки. Листяні дерева сусідять із хвойними, багато диких квітів, назви яких ми не знаємо, але легко впіз­наємо серед цієї краси безсмертник, жовті квітки його поширюють запах ліків; на­віть коли сонце сховалося за хмарами, галявина з безсмертником горить золотом.

На невеличкій галявині осторонь від усіх росте здичавіла груша. Тут повно хлопчаків, які зривають ще незрілі плоди. Ближче до води стоїть шовковиця. Її ягодами ласують птахи. А ось сороки облюбували дику яблуню. Висока, з пиш­ною кроною, яблуня — старожилка гідропарку. Яблука на ній висять гронами. Вони мають красивий янтарний колір, але неїстівні. Надкусиш і викинеш — кис­лі, жорсткі. Але сорока, за якою ми спостерігаємо, так не вважає. Вона спритно зірвала з гілки яблуко і, тримаючи його у дзьобі, полетіла на сусідній дуб. При­мостивши яблуко на широкій гілці, вона приготувалася ласувати. Кілька разів вона таки дзьобнула яблуко, але плід не утримався на гілці і впав. Сорока було кинулася за ним, але потім, мабуть, передумала. Навіщо обтяжувати себе зайвою роботою, якщо можна злітати знов-таки зірвати яблуко і зробити ще одну спробу поласувати? Ми не знаємо, чи вдалася сорока ще до однієї спроби, бо нашу увагу привернули сойки, які з’ясовували стосунки у кроні сусіднього дерева.

Наступного разу, коли ми прийшли до гідропарку, ми принесли із собою яблу­ко з супермаркета й поклали на пеньок. Може, сороці воно сподобається?Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 130 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz