ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Моя школа (твір-опис місцевості й будинку)

Нашу школу з усіх боків оточують квітники. На геометрично правильних квад­ратах, прямокутниках, овалах усюди квіти. Тут є рослини, які цвітуть з весни до глибокої осені. А ще обабіч квітників ростуть берізка, блакитна смерека і неве­личкий клен.

Першими радують око конвалії, братки. До свята Останнього Дзвоника шкіль­ний двір сповнюється ароматом півоній. А які ошатні квітники з тюльпанами! Все літо цвітуть ромашки, левкої, троянди. До вересня готують сюрпризи розмаїття айстр і жоржин. Вони наче суперники — намагаються довести усім, хто ж таки з них найкращий. Мені до вподоби айстри, а пізніше — хризантеми...

Це диво створюють діти під керівництвом вчителів. Головний квітникар — ди­ректор. Саме вона, Тетяна Михайлівна, слідкує за висаджуванням рослин.

Сама будівля утворює внутрішній замкнутий двір. Щоб увійти в школу, треба пройти крізь прямокутну арку і піднятися сходами на ґанок. Він широкий, викла­дений різнокольоровою керамічною плиткою; піддашок над ґанком виконаний з ажурних металоконструкцій. Високі засклені двері пропустять вас у школу. Ви по­трапляєте у досить просторий світлий вестибюль, з якого зможете пройти на дру­гий або третій поверх школи. До вестибюля примикають сходи, саме вони виведуть на другий поверх. Але можна потрапити туди й дальнім шляхом. Але для цього вам треба йти довгим коридором повз кабінет директора, їдальню, спортзал.

До актового залу веде особливий вхід. До нього — окремий сходовий марш.

Початкова школа займає ліве крило. Там завжди шумно, весело. Вікна в кабі­нетах дуже великі й високі, здається, що ти потратив у гігантський акваріум. З ві­кон школи видно парк, перехожих, автомобілі.

треба сказати про ще одну помітну і важливу річ. Посередині внутрішнього двору на кам’яному постаменті — флагшток. Прапор України піднімають щоран­ку перед початком занять.

Школа й територія, що прилягає до неї, розташована в затишному і зелено­му місці.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 553 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz