ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Поезія Івана Малковича, або Сучасний світ - не жорстокий!

I.      Творча діяльність І. Малковича. (І. Малкович — сучасний поет. Автор кількох поетичних збірок, директор і власник приватного дитячого видавництва. Ав­тор і упорядник багатьох дитячих книжок. Фактично, через діяльність І. Мал­ковича в Україні почали активно видавати книжки для дітей. Видані в його видавництві твори визнано на багатьох міжнародних книжкових виставках, а поезії автора увійшли в літературний процес сучасності як оригінальне і само­бутнє явище.)

II.     Лірика Івана Малковича.

1.     «З янголом на плечі». (Ліричний герой «бреде собі самотньо із янголом на плечі» і «жене його у спину сірий маятник життя». «А він йде і йде, хоча вже й не дихає свіча, лиш вуста дрижать гарячі: янголе, не впадь з плеча». Поезія І. Малковича наскрізно символічна. Але цей символізм нескладний для розуміння. Оптимістичний погляд на життя, тепло та щирість поетич­ного слова роблять твори поета дуже емоційними, якимись інтимними, ніби промовленими пошепки до читача.)

2.     «Музика, що пішла». (Цей твір має частково автобіографічну основу: Іван Малкович закінчив Івано-Франківське музичне училище за класом скрип­ки. Поет має і філологічну освіту, але любов до музики впливає на всю його творчість: часто вживає образи, пов’язані із музичним мистецтвом, «...як босу музику пустити в таку непевну, звабну ніч?..» — мотив, що по­вторюється у вірші. Ставлення до музики, до слова, мов до чогось живо­го — притаманне поетові. Закінчується вірш у тому ж настрої:

....як спитають, куди ваш син подався з віч — скажіть: він музику шукає, що босою пішла у ніч.)

III.     Висновки. (Пафос поезій І. Малковича майже завжди оптимістичний, але це не заважає поетові тверезо дивитись на життя, помічати недоліки людей та сві­ту, прагнути добра. Ці твори — самобутнє й оригінальне явище сучасної поезії, бо їм властиві тепло і щирість, тверда віра в одвічні цінності й оригінальний авторський художній світ. Образи у віршах І. Малковича часто символічні, і символіка ця оригінальна, але дуже легка, прозора, сприймається читачем майже інтуїтивно. Лірика Малковича створює окремий світ, поет має власне світобачення й оригінально висловлює його за допомогою найрізноманітні­ших художніх засобів. Найбільше ж вражає і запам’ятовується у творах — віра в добро й зовсім не трагічне світовідчуття, що не властиво для більшості творів XX сторіччя.)

ЗРАЗКИ ТВОРІВБеру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (18 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 113 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz