ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Унікальність античної літератури

I.       Походження античної літератури. (Антична література виникає в ситуації, коли попередньої літературної традиції не існувало, в цьому унікальність і цінність давніх творів, цим пояснюється їхній вплив на подальший розвиток світової культури. Унікальне значення має антична міфологія.)

II.     Унікальність античної літератури та культури.

1.     Епос. (Епічні твори античності розповідають про події військового харак­теру, суміщаючи реальні історичні реалії з міфологічними уявленнями лю­дей, з образами богів та міфічних героїв. Найвідомішими творами антич­ного епосу є «Іліада» та «Одіссея» Гомера. Ці твори розповідають про події Троянської війни. Історичним подіями, що мали місце після зруйнування Трої присвятив свою поему «Енеїда» Вергілій. Широтою епічної картини відзначається й народний епос: міф про аргонавтів та інші.)

2.     Лірика. (Антична література закладає основи розвитку світової поезії. Ар- хілох, Сапфо та Анакреонт, Овідій, Горацій створюють нові форми віршів, вкладаючи у них свої почуття та роздуми. Лірика часто виконувалась у су­проводі музики, її виконував або хор, або один співець, відтак існувала сольна і хорова пісенна лірика. Існувала й декламаційна лірика. Архілох ввів нову форму — ямбічну поезію. Поширення набули жанри елегії, оди, послання. Кожен поет вкладав у свої твори власні почуття, роздуми, ство­рював свій індивідуальний художній світ.)

3.     Драма. (Антична культура дала світові театр. Виникнувши з народних свят, театр дуже швидко набув популярності, залишившись назавжди в житті сус­пільства. Майстрами античної трагедії були Есхіл та Софокл, комедії — Арис- тофан. Традиції античного театру досліджували історики та культурологи.)

III.     Значення античної літератури для сучасності.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (18 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 142 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz