ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 21
Гостей: 21
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Наслідування та новаторство у поемі Вергілія «Енеїда»

Поема «Енеїда» — один із шедеврів давньої літератури. (Героїчна поема Вергілія багато в чому суголосна іншим творам античної літератури, адже так само, як і поеми Гомера, зображує події Троянської війни і належить до так званого Тро­янського циклу у світовій літературі. Твір Вергілія можна вважати творчим на­слідуванням поем Гомера, але ж, створюючи «Енеїду» античний автор вніс у неї багато авторського, тож цей твір є оригінальним твором давньої літератури.)

II.     Загальна характеристика поеми.

1.     Сюжетна основа. (У поемі ми зустрічаємо героїв, вже знайомих нам з Го- мерових поем. «Енеїда» оповідає про пригоди Енея, який вирушив до Іта­лії, щоб заснувати Римську державу. Події, описані в поемі, відбуваються після закінчення Троянської війни. У творі описуються і мандри Енея до прибуття до Італії, і його війни вже на території цієї держави.)

2.     Художні особливості. (Поемі Вергілія притаманні усі ті ознаки, що харак­теризують античну літературу, але є й особливості, зумовлені авторським стилем. Для творів Вергілія характерна детальність описів, звернення до деталі, що робить твір більш яскравим та цікавим. Автор змальовує звичаї не тільки мандрівників, а й тих земель, куди вони прибувають. Звісно, по­руч із героями діють боги, отже, міфологічне мислення, притаманне для грецької культури тих часів, відбивається й у поемі Вергілія.)

3.     Наслідування та новаторство в поемі. (Загалом «Енеїду» можна назвати на­слідуванням «Одіссеї» та «Іліаді», але автор вносить у свій твір й власний стиль, яскраві деталі, переосмислює описане.)

III.     Значення поеми Вергілія для розвитку світової літератури.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (18 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 393 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz