ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Чому мені сподобалася ця книга (твір-роздум)

Ми ледве дочекалися закінчення уроків. Уявляєте, нам сьогодні обіцяли зустріч з письменником. Як на те, уроки були нескінченими. І ось нарешті ми зібралися в актовій залі. На сцені за столом сидів гість, а поруч з ним — наш учитель літера­тури, який і організував цю зустріч. Письменник прийшов до школи, щоб почути нашу думку про його книгу оповідань для дітей, яка щойно вийшла з друку.

До цієї зустрічі, звісно, ми готувалися. По-перше, на уроках учитель розповів нам про творчість сьогоднішнього гостя і про нього самого. По-друге, розповіді, що увійшли до останньої книжки Василя Федорова (так звали письменника), ми читали після уроків разом з учителем.

Мені найбільше сподобалося оповідання про слона на ім’я Бембі, що жив у зоопарку. Бембі дуже прихилився до робітника слоновника і, коли той пішов на пенсію, засумував за ним так, що адміністрації зоопарку довелося просити цю людину повернутися і ще попрацювати. Оповідання так і називалось: «На пен­сію не відпустив слон».

Мене схвилювали зворушливі взаємини слоненяти і людини. Виявилося, що тварина здатна дуже полюбити людину, сумувати за нею, радіти її появі. У свою чергу, людина у спілкуванні з твариною виявляє свої найкращі якості. Коли до­глядач дізнався, що слоненя без нього страждає, він повернувся у зоопарк, щоб доглядати Бембі.

Письменник переказав цю історію дуже емоційно, відчувається, що він до­бре знає життя і поведінку слонів. Водночас він знайомий з проблемами робіт­ників зоопарку. Автор помічає деталі, які свідчать про нелегку працю робітни­ків-доглядачів зоопарку. У героя оповідання були неприємності у родині, але вони не позначилися на його ставленні до слоненяти.

Оповідання «На пенсію не відпустив слон» написане доступною мовою. Прочитавши його, я нібито придбав нових друзів — слоненя Бембі і його друга, доглядача Аркадія Петровича.

Усі ці думки я висловив у своєму відгуку.

Минув час після зустрічі з письменником. Одного разу вчитель приніс на урок пакунок. Коли його розгорнули, всі побачили книжки. Ці книжки Василь Федоров надіслав для тих, чиї відгуки йому сподобалися найбільше. Одна з кни­жок була адресована і мені. Про це свідчить дарчий запис письменника на ти­тульному аркуші книжки.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 229 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz