ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Ми співпрацюємо з ученими (твір у публіцистичному стилі)

Наша школа і Інститут рослинництва, розташований недалеко від школи, дружать. Минулого року, у лютому, ми побували в лабораторіях, бачили, як вче­ні перевіряють озимину на витривалість. Спеціалісти інституту, тобто селекціо­нери, автори сортів озимої пшениці, побували на полях кількох господарств. Там, на полях, вони вирубили моноліти, або невеликі квадрати землі з паро­стками озимини. Ці моноліти привезли до лабораторії. Тут, у стінах інституту, рослини житимуть в умовах весни.

Під час екскурсії нам, учням, показали ці моноліти. Деякі з них, зелені, ряс­ні, якісь радісні, вражали своєю силою, а інші були з бідним зіллям. Вчені нам пояснили, що моноліти з бідним зіллям прибули з господарств, де росте пше­ниця, що погано переносить зимівлю. Інститут приготував рекомендації, тобто перелік агротехнічних засобів, які допоможуть зберегти посіви.

У середині весни, у квітні, за завданням інституту ми посадили на пришкіль­ній ділянці насіння скороспілих гібридів соняшнику і кукурудзи, що вивели в інституті. Поливаючи ті ж самі ділянки і залишаючи інші без поливу, як і ради­ли вчені, ми вели щоденник спостережень. Відзвітувавши перед авторами цих гібридів, доповівши про виконання завдання, ми зрозуміли його важливість. Наші спостереження допомогли вченим.

Співпрацюючи з селекціонерами, ми краще розуміємо світ природи, пізна­ємо закони розвитку рослин. Крім того, дозвілля наше стає цікавішим. У нас є справа, якої ми віддаємо вільний від навчання час. Деякі мої однокласники, на­приклад, Віктор Клімов і Тарас Чорниш, визначилися у виборі майбутньої про­фесії.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 108 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz