ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Творча спадщина Леоніда Глібова

I.      Життєвий шлях Леоніда Глібова. Початок літературної діяльності молодо­го письменника. (Початкову освіту Глібов здобув удома за допомогою мате­рі. Пізніше навчався у Полтавській гімназії, де й почав писати вірші, вида­ні 1847 року окремою збіркою. Продовжував навчання у Ніжинському ліцеї. Протягом усього життя не залишав літературної творчості.)

II.     Творча спадгцина Л. Глібова.

1.     Поетичні твори. (Велика частина творчого доробку Глібова — ліричні тво­ри. Одним із найвідоміших є поезія «Журба». У віршах Глібова наявний глибокий ліризм, тонкі почуття, майстерне змалювання природи, обра­зи-символи, філософські роздуми над життям людини. Поетична мова віршів вишукана, насичена яскравими епітетами, часто стилізована під ритміку народних пісень.)

2.     Байки. (Глібов відомий читачам передусім як байкар. У байках в алего­ричній формі автор висловлює ідеї і судження, які не мав змоги сказа­ти відверто через наявність жорсткої цензури. Творчий доробок Глібова у цьому жанрі складається з понад ста байок, видання яких було вкрай ускладнене за життя письменника. Вдалося видати збірку байок, але май­же весь наклад було знищено згідно з Валуєвським циркуляром. Вийшла друком і друга, доповнена, збірка. Мова байок насичена жартами та при­хованими дотепами, різноманітними художніми прийомами. Байки Глі­бова охоплюють різні теми, проте в усіх творах засуджується ледарство, заздрість, скупість та інші вади людського характеру. Яскраво змальовані типи, що зустрічаються у байках як у вигляді тварин, так і у вигляді лю- дей-типів, не втрачають своєї актуальності і дотепер.)

3.     Публіцистична діяльність. (Окрім поезій та байок, Глібов багато працю­вав над публіцистичними творами. З-під його пера виходять статті, фей­летони, театральні огляди. Він бере участь у друкуванні так званих «ме­теликів» — невеличких брошур з творами, призначеними для читання простим людом. Протягом кількох років Глібов був редактором газети «Чернігівський листок».)

III.     Значення поетичної, байкарської та публіцистичної творчості Леоніда Глібова.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 144 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz