ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Жипя та доля Мольера

Доля Мольєра дуже цікава та незвичайна. Непросте життя митця характери­зує його як людину, яка суперечила своєму часу, суперечила долі, яку нав’язу­вали йому батьки та суспільство. Сьогодні часто юнаки скаржаться, що вони не мають можливості жити так, як хочуть. Причому вони, на жаль, мають на увазі насамперед матеріальні статки. їм навіть не спадає на думку, що колись люди не мали можливості самі обирати професію, свій життєвий шлях. Але, незважаючи на це, історія подарувала нам Геніальних художників, письменників та музикан­тів. Однією з величних постатей мистецтва слова є Мольєр.

Жан Батист Поклен (Мольєр — це літературний псевдонім) народився 1622 року, навчався у Кермонському коледжі — дуже престижному на той час навчальному закладі. Батьки хотіли, щоб їхній син продовжив справу батька, тобто став оббивальником у королівському палаці. Ця посада мала дістатися Мольєру у спадщину. Але молодий талановитий юнак вирішив стати актором.

Отже, Мольєр заснував театр і мандрував Францією протягом багатьох років. Він сам писав п’єси для своєї трупи, і через якийсь час трупі Мольєра дозволили постійно показувати свої вистави у Парижі. Таким чином, юнацька мрія Мольє­ра здійснилася: він займався тим, що було йому близьке, і досяг успіхів у сво­їй справі. Нам не відомо, чи мріяв Мольєр про славу, яка не загасатиме багато сторіч, але він насправді став всесвітньо відомим. Адже п’єси Мольєра можна і сьогодні побачити у багатьох театрах світу, вони не втрачають своєї актуаль­ності та популярності.

Мольєр — надзвичайна постать у світовій літературі. Ми можемо багато чого навчитися, читаючи його твори, або просто отримати задоволення від читання. Але не менш повчальним є життєвий шлях письменника. Саме дізнаючись про життя Мольєра, ми розуміємо, що будь-яку мрію можна здійснити. Для цього тільки треба мати достатньо рішучості, впевненості та віри у свої сили.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (04 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 97 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz