ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Яке місто мені хотілося б побудувати (твір-розповідь)

Коли я була дитиною, то чаето уявляла еобі, що живу в міеті, де веі будинки побудовані з плиток шоколаду, паркани — з печива, а заміеть води в річці лимо­над. У моєму місті не треба було ходити до дитячого еадка і рано лягати епати. По телевізору там показували б тільки мультфільми. Я «наееляла» це міето казковими персонажами. Це було моє ідеальне міето. Якщо мені було емутно або етрашно, я «ішла» туди.

Я виросла, і незабаром це місто зникло. А так хотілося іноді помріяти, забути про проблеми, не думати про погане! Лимонадна річка, у якій хлюпаютьея рибки- карамельки, мене більше не приваблювало. І я етала думати про нове міето. Яким воно буде? Що в ньому головне? Будинки, площі, проепекти? Ні, напевно, люди. І місто будуватиметься навколо них і для них. Я зводитиму місто повільно, по цеглинці, у ньому всім мешканцям буде добре.

Ранок звичайної міської людини починається з того, що вона поспішає на роботу або навчання і часто спізнюється з простої причини — переповнені тролей­буси й автобуси проїжджають мимо, не зупиняючись. У моєму місті транспорт працює без перебоїв навіть у години пік. У магазинах — завжди низькі ціни, евіжі продукти і відсутність черг, у моєму місті немає непролазного бруду, аефальт прокладений там, де потрібно. Увечері загоряються на вулицях усі ліхтарі і немає розбитих лампочок у під’їздах будинків. На стінах будинків не вішають табличок «Обережно, обвал плитки!», тому що плитка ніде не обвалюється.

У побудованому мною місті є ще багато гарного: там рідко хворіють люди, майже не трапляється аварій. Але найголовніше — це гарний настрій мешканців, яким не наступають на ноги в битком набитому транспорті, вони ходять чистими і світлими вулицями, не бояться заходити до незнайомого під’їзду.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (08 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 74 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz