ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Ким бути? Чи будь-яка робота гарна? (твір-роздум)

Коли мені було п’ять років, я хотіла етати лікарем. У шість я вперше подиви- лаея фільм «Д’Артаньян і три мушкетери» і «захворіла» кіно, вирішила стати актор­кою і грати не гірше Ірини Алфьорової... Так я почала «змінювати» професії. Я «була» шофером, перукарем, перекладачкою з англійської мови, археологом, капітаном далекого плавання і багато ким ще.

Зараз діти вибирають інші профееії. Дівчатка мріють стати топ-моделями, хлоп­чики — футболістами, охоронцями або... програмістами.

Якось моя мама сказала мені: «Не розумію я цю молодь! От ми хотіли в дитин- етві етати льотчиками, коемонавтами... А ви? Ну чим іміджмейкер кращий від льотчика?» Я відповіла: «Не знаю. А чим льотчик кращий за іміджмейкера?» Мама промовчала.

Уеі профееії потрібні і важливі, — я це пам’ятаю з дитинства. Хіба не так? «Хочеш бути вчителем, коли вироетеш?» — запитала я в племінника. «А в мене тоді «джип» буде?» — проетодушно поцікавилося маля. Що я могла йому відпові­сти? Пояснити, що є професії престижні і непрестижні, що професія вчителя за­раз, на жаль, переживає не кращі чаеи? Тоді він, логічно мисляча дитина, скаже: «Навіщо ж мені бути вчителем?» І буде по-евоєму правий. Навіщо заробляти мало, якщо можна заробляти багато?

Але в будь-якій, найпрестижнішій професії, є свої хиби, спокуси, загалом, — мінуси. Що одержують люди, які піднялися високо кар’єрними сходами, які йшли «напролом»? Влада, гроші і постійний страх їх утратити. «Яка користь людині, якщо вона придбає увесь світ, а душі своїй зашкодить?» — говориться в Біблії. З цією істиною неможливо сперечатися. Я гадаю, що всі професії, всяка робота гар­на. Тільки обіймати високі посади повинні порядні люди, якщо таке, звичайно, можливе...Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (08 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 68 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz