ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Рідний край

Рідний край — це цілющі джерела, до яких пробивається гострий корінець людської свідомості до життя, до знань, до світла.

Краю мій зелений, вічная дорога.

Та безсмертник в полі, в небесах гроза —

Припаду я серцем до твого порога,

Як твоя кровинка, як твоя сльоза.

(М. Стельмах)

Місце, де я народився, де пройшло моє дитинство, — Полтавщина. Я поділяю захоплення багатьох відомих людей цим краєм. Це справді один із найчарівніших куточків України. У природі цієї землі дивною мережкою переплелись степи й ліеи, еади й байраки, поля й затоки тихоплинної Ворскли. Багатьох письменників епоглядання краси навколишнього світу, спілкування з людьми надихало на тво­рчість. Але, мабуть, людині притаманно помічати довершену й неповторну красу землі рідного краю: як плаче дерево від радості, коли приходить весна, і як у розквітлому соняшнику трудиться джміль.

На Полтавщині живуть співучі й веселі, мудрі й роботящі люди. їхнє уміння працювати завжди схоже на творчіеть. Мої земляки надзвичайно кмітливі й спо- етережливі. У народі кажуть: як працює, так і їсть. А хто не знає полтавських галушок, ковбаси та інших смачних страв. У будь-яку пору року по селах Полтав­щини лунають пісні, що стверджують невмирущіеть народного духу.

Відомо, що полтавська земля народила Україні Марусю Чурай і Григорія Ско­вороду, Івана Котляревського і Миколу Гоголя та багатьох інших талановитих людей, які оепівали й прославили рідний край.

Мій рідний край.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (08 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 111 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz