ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Чим зацікавила мене «Велесова книга»

Однією з найдавніших пам’яток нашої історії є «Велесова книга» — найдревні- ший праукраїнський літопис на п’ятдесяти двох дубових дощечках. Оригіналь­ність цього літопису не може не зацікавити. Особисто я була вражена мудрістю наших предків, умінням у ті далекі часи фіксувати інформацію про своє життя для нас, нащадків.

Розмірковуючи над історією, яку фіксує даний літопис, я більше дізналася про релігійні вірування нашого народу дохристиянської доби. До цього часу я мало знала про рунвірівську віру, і мені було цікаво дізнатися і про Дажбога, і про Сварога, і про інших богів.

У «Велесовій книзі» багато інформації про життя слов’янських племен, про їх боротьбу проти загарбників.

Цікавими у «Велесовій книзі» є перекази, міфи, легенди. Друге — третє століт­тя нашої ери — це часи Русколані. У цей період наші предки будували міста, серед них і Суренж-Ки'їв — прообраз майбутнього Кшєва.

Зрозуміти єдність мого народу зі Всесвітом допомогла мені розповідь «Вчення про Праву, Яву і Наву». Усім відома істина, що духовність людини — це першо­основа її буття, що не можна руйнувати й нищити світ, у якому ти живеш. Філо­софське значення «Вчення про Праву, Яву і Наву» наших далеких предків — єд­нання Богів, людей і духів померлих родичів — це утвердження віри, активної діяльності людини.

А ще мене дуже схвилювала сама історія появи «Велееової книги». Це був важ­кий шлях і невідоме зникнення дощечок. Хвала Богові, що залишились переписи, фотознімки. А це означає, що наші далекі предки вірили, що до нас дійде їх послання, їх історія.

«Велесова книга» — виховує в нас гордість за наш народ, шанобливе ставлення до здобутків нашої культури. Кожна людина зобов’язана пам’ятати і знати свою історію — це допоможе нам уявляти, хто ми і яких батьків діти.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (08 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 96 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz