ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Важлива думка християнського вчення - любов до людини (Нагірна проповідь)

Слова, з якими Ісус Христос звернувся до учнів, зійшовши на гору, відомі як Нагірна проповідь, або Проповідь на горі, і є основою вчення Христа.

Ісус називає щасливими вбогих духом, засмучених, спраглих, милостивих, чи­стих серцем, вигнаних за правду і зганьблених — тих, кого світ не шанує, а знева­жає. Господь підкреслює: що авторитетне для світу, не завжди шановане в Нього.

Спілкування людини з Богом відбувається через молитву. Молитва — це не бездумне проказування вивчених слів, а розмова з Богом, у якій можна зізнатися про свій біль, про свої потреби і просити за них, але спілкування з Богом не можна ставити в один ряд із земними турботами про збагачення, про побутові справи.

Щодо науки Ісуса Христа, як ставитися людині до інших людей, то в її основі лежить любов і прощення: «Кожен, хто гнівається на брата свого, підпадає вже судові», «зі своїм супротивником швидко мирися». Отже, прости, не гнівайся і помирись. Гніваючись, ти думаєш про ту людину лихе, бажаєш їй зла й не помі­тиш, як гнів переросте в ненависть, а ненависть — у помсту. Гнів, ненависть — це нанесення духовних ран, духовне вбивство. Але «як людям ви простите прогріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець».

«Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує», — так має робити кожна людина, бо так робив її Творець. Він наказує сходити сонцю над злими й над добрими. Любов, проявлена до ворога, гасить його ненависть і наближає той день, коли він у ній розкається.

Заповідь Ісуса «не противитися злому», «хто просить у тебе, то дай, а хто хоче позичити в тебе — не відвертайся від нього», «не судіть» не можна виконувати без любові. Тільки той, хто має її, може не противитись, дати й позичити, не думаючи про своє приниження і втрати.

У стосунках із людьми Ісус навчає скромності: «щоб таємна була твоя мило­стиня», «нехай не спокушають тебе ні очі, ні руки», тобто не будь жадібним, заздрісним.

У своїй проповіді Ісус звертається і до стосунків у сім’ї. Сім’я — це святиня, яку Бог забороняє руйнувати. Розлучення — це гріх, бо розлучитися, значить, штовхнути одне одного до перелюбу. Навіть той, хто одружується з розлученою, чинить перелюб.

Звертаючись до людей, Ісус Христос закликає їх бути досконалими, як доско­налий Отець наш небесний.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (08 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 94 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz