ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 61
Гостей: 61
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Чим відрізняється Мелашка від інших жінок «Кайдашевої сім’ї»?

У повісті І. С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» письменник реалістично відтворив життя пореформеного села з уеіма його еуперечноетями, правдиво етво- рив образи селян того чаеу, їх характери, евітогляд.

Серед жіночих образів повіеті Мелашка поеідає оеобливе міеце. На тлі чудової природи письменник малює зуетріч і ніжне кохання Лавріна і Мелашки. Саме в образі Мелашки розкрито найповніше риеи характеру українки.

Мелашка вродлива, щедра й багата душею, вміє шанувати етарших. Її порт­рет — це типовий портрет українки: «Дівчина була невелика на зріет, але рівна, як струна, гнучка, як тополя, гарна, як червона калина, довгобраза, повновида, з тонким носиком. Щоки червоніли, як червонобокі яблука, губи були повні та червоні, як калина. На чиетому лобі були ніби намальовані вееелі тонкі чорні брови». Не можна не помітити з опиеаного портрету, що автор етавивея до евоєї героїні з любов’ю і ніжніетю. Саме теплотою і ніжніетю відрізнялаея Мелашка від Мотрі. А ще Мелашка більш терпляча. Взагалі, я думаю, і еьогодні люди повинні бути терплячими і до чаеу, в якому живемо, і до людей, які поруч із нами. Тоді всім буде жити краще.

Мелашка не може, як Мотря, зневажливо етавитиея до Кайдашихи, бо вона матір її чоловіка, але не може й миритиеь із еварливою Кайдашихою, а тому зали­шається в Києві. І, як не дивно, Кайдашиха відчула цю велику внутрішню еилу Мелашки — не сміла більше грубо етавитиеь до неї.

Однак умови, в які повернулаея Мелашка, роблять і її більш жоретокою і его­їстичною. Горда і «бриклива» Мотря не полюбила тихої епокійної Мелашки, мож­ливо, тому, що, дивлячись на неї, бачила вади евого характеру й поведінки. Адже Мотря була розумна, моторна і працьовита жінка.

Отже, образ Мелашки — це улюблений жіночий образ пиеьменника в повіеті, наділений типовими рисами українки, яка живе на початку другої половини XIX століття.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (28 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 73 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz