ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 59
Гостей: 59
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Порівняльна характеристика Христі та Галі

Подпись: І.Дитинство христі та Галі.

(Христя малою зосталася без батьків. Усе добро розібрали родичі. Вона жила у дядька, працювала задарма на нього. Потім найнялася до чужих людей. Галя ж виросла в багатстві та розкошах.)

Подпись: II.Спільні та відмінні риси характеру Христі та Галі.

1.     Чистота, весела вдача, щирість почуттів, вірність у коханні.

(Весела і працьовита Христя одружилася з Грицьком. Жили вони «...мирно і люб’язно: ні лайки, ні сварки не чула їх простора весела хата». Галя мріяла про чесне трудове життя, у своїй господі все робила сама з великою радістю. Вона щиро вірила, що своїм коханням відверне Чіпку від злодійства, на­править його на шлях трудового життя.)

2.     Безсилля щось змінити.

(Зустрівшись із Чіпкою, Христя побачила приземленість Грицька, його по­лохливість і покірність. їй гірко, що чоловік ніколи не порушує таких пи­тань, що навіть кривді й несправедливості він знаходить виправдання. Ва­жка праця і щоденні турботи втягують її в звичайне для жінок річище. Галя крах своїх надій, своє безсилля виправити становище виливає слізьми. А останній злочин Чіпки не знесла, втратила розум і покінчила життя само­губством.)

III.Висвітлення в образах жінок ідеї пошуку правди.

(І Галя, і Христя прагнули правди, але розуміли її в чесності, працелюбності, пщрості взаємин між людьми. Галя в це поняття соціального значення не вкла­дала, вона не задумувалась, чому Чіпка мстить панам, через що веде такий спосіб життя. Галя роздумує над соціальною несправедливістю і неправдою, що панують у світі. Але далі своїх роздумів і переживань вона не йде.)

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (28 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 57 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz