ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 51
Гостей: 51
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Зміст назви та роль композиції збірки поезій І. Франка «Зів’яле листя»

I.      «Зів’яле листя» І. франка — поетичний шедевр (відбиття у віршах усіх найто- нтттих, найінтимніших порухів душі поета).

II.     Глибока образність назви та ліричність композиції драми (складається з трьох «жмутків» зів’ялого листя, ліричний герой розриває жмуток за жмутком і роз­кидає зів’яле листя своїх пісень, і воно, підхоплене вітром кохання, зникає назавжди: «Розвівайтесь з вітром, зів’ялі листочки, розвівайтесь, як тихе зі­тхання!»).

1.     «Перший жмуток» (знайомство з ліричним героєм, нерозділене кохання; страждання героя від того, що соромиться освідчитися в коханні; обожнен­ня юнаком коханої дівчини; зустріч коханої з іншим юнаком; втрата душе­вної рівноваги ліричним героєм).

2.     «Другий жмуток» (розповідь ліричним героєм легенди про невідому карету, яка виїхала на лід Сяну й потонула; порівняння юнаком цієї легенди з їх зустріччю; скептицизм героя; втрата надії на взаємність).

3.     «Третій жмуток» (рішення зневіреного в собі юнака «за один її цілунок» продати душу дияволу; глузування чорта в образі маклера, бо знає, що душа юнака вже належить йому; заглиблення спустошеного душевно юна­ка в себе; фатальне рішення і загибель юнака).

4.     Піднесення поетом особистих переживань ліричного героя, його чистого самозреченого кохання.

III.      І. Франко — поет-лірик, співець кохання і настроїв.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (28 Ноября 2017) | Обновлено | Просмотров: 61 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz