ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Етапи творчості Г. Ф. Квітки-Основ’яненка

Теми творів Г. Ф. Квітки-Основ’яненка. (Теми своїх творів Квітка-Основ’яненко брав із життя народу, з його усної творчості. Письменник стає новатором у роз­витку художньої прози, розробляє нові жанри і теми, змальовує життя простого люду. Він жив в Україні, вивчав мову свого народу, розумів думки і прагнення простих людей. Його герої діють не за чиїмись вказівками, а за власним розу­мом, за тими законами, які були вироблені досвідом багатьох поколінь.)

Три етапи творчості Квітки-Основ’яненка.

І.I.         звичаями, повір’ями, легендами історії України.)

 

Подпись: Етапи творчості Г. Ф. Квітки-Основ’яненка
Теми творів Г. Ф. Квітки-Основ’яненка. (Теми своїх творів Квітка-Основ’яненко брав із життя народу, з його усної творчості. Письменник стає новатором у роз¬витку художньої прози, розробляє нові жанри і теми, змальовує життя простого люду. Він жив в Україні, вивчав мову свого народу, розумів думки і прагнення простих людей. Його герої діють не за чиїмись вказівками, а за власним розу¬мом, за тими законами, які були вироблені досвідом багатьох поколінь.)
Три етапи творчості Квітки-Основ’яненка.
І.
II.

Перші художні твори. (Перший етап творчості розпочинається 1816 року, коли письменник починає співпрацювати в журналах «Украинский вест- ник» і «Харьковский Демокрит», і триває до 1827 року. У цей період Квітка-Основ’яненко пише сатиричні «Письма к іздателям», акровірші, фейлетони, жартівливі вірші. У творах цього періоду автор висміює нега­тивні риси провінційного дворянства, зображує історію нещасливого зали­цяння літнього кавалера.)

2.     Зростання реалізму у творчості Квітки-Основ’яненка. (Другий етап твор­чості Г. Квітки-Основ’яненка припадає приблизно на 1827—1832 роки. У цей період письменник звернувся до жанру комедії. У своїх драматичних творах Г. Квітка-Основ’яненко показує життя дрібного дворянства, чинов­ників і городян та їх взаємини із селянством.)

3.     Зміцнення позицій реалізму у творах Г. Квітки-Основ’яненка. (Третій етап творчості Г. Квітки-Основ’яненка припадає на тридцяті роки XIX сто­ліття (1833—1843). У творах цього періоду автор прагне зробити «добро указанием на слабости людские», показати, «...отчего у нас зло». Пись­менник намагається викрити «все злоупотребления, делаемьіе людьми во всех званнях». Він сатирично зображує життя різних верств феодально- кріпосницького суспільства кінця XVIII — початку XIX століття, висміює негативні риси тодішньої дійсності.)

II.       Шлях до реалізму й народності. (Літературна праця для Квітки-Основ’яненка ніколи не була простою забавкою провінційного багатія. Він добре бачив вади феодально-кріпосницького суспільства, співчував простим людям. Квітка- Основ’яненко захоплювався етнографією рідного краю, милувався народною мовою, дивувався мудрості народних прислів’їв і приказок.

Письменник у своїй творчості намагався відійти від сентименталізму і в кінці свого творчого шляху впритул наблизився до реалістичного зображення дій­сності і народності.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 207 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz