ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 16
Гостей: 16
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Фольклор у творчості ґете

Ставлення ґете до фольклору. (Ґете часто говорив, що сюжети, теми і образи багатьох своїх творів він знаходить у літературі минулого, у міфах і легендах. Він не боявся брати чуже і робити його своїм, адже Ґете, творчо переосмис­ливши фольклор, віддавав його майбутнім поколінням.)

Міфи і легенди у творах Ґете.

1.1.     Як можна пояснити слова Фауста: «Слід моїх днів земного життя не кане у віках» ?

 

Подпись: ПЛАНИ
Фольклор у творчості ґете
Ставлення ґете до фольклору. (Ґете часто говорив, що сюжети, теми і образи багатьох своїх творів він знаходить у літературі минулого, у міфах і легендах. Він не боявся брати чуже і робити його своїм, адже Ґете, творчо переосмис¬ливши фольклор, віддавав його майбутнім поколінням.)
Міфи і легенди у творах Ґете.
1.
II.

Схвильований монолог захисника людей Прометея. (Ґете знав античну лі­тературу, любив давню міфологію, цінував її за те, що вона дає поживу і серцю, і розуму. Вірш «Прометей» Ґете — це монолог Прометея про людей і богів. Захисник людей кидає Зевсу виклик, говорячи, що він — лише по­родження людського страху.)

2.     Балади Ґете. (Балади — літературний жанр, який сформувався в середні віки, але джерела балад — це античні міфи й середньовічні перекази. Ба­лади Ґете «Фульський король», «Лісовий цар» та багато інших написані в традиціях страшної балади. Тут присутнє загадкове, нереальне, фантастич­не, жахливе, що було характерним для фольклорних першоджерел.)

3.     Фольклор у творі Ґете «Фауст». (У «Фаусті» тісно переплітаються різні сві­ти: реальний і фантастичний, історичний і міфічний. Міфічні, фантастичні образи допомагають Ґете наповнити твір символіко-алегоричним змістом.)

II.       Фольклор у творах Ґете — це спосіб утвердження земних радощів. (Фольклор­ні мотиви не заважають, а допомагають Ґете утверджувати земні радощі. Поет упевнений, що ні ворожба, ні пошук скарбів, ні допомога потойбічних сил не зроблять людину щасливішою. Щасливою людина може стати тільки в праці і дружбі.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 307 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz