ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Образ Фауста як втілення динамізму в розвитку нової європейської цивілізації

Епоха переходу від феодалізму до капіталізму. (XVIII століття — це початок нової епохи в історїї людства. Буржуазія, яка тільки-но зароджувалася, борола­ся за своє право на життя. Вона була агресивною у цій боротьбі, а тому євро­
пейська цивілізація розвивалася швидко, динамічно. Феодалізм як суспільна формація відходив у небуття, «воля, справедливість і рівноправ’я» — ось гасла нового покоління європейців.)

II.     «Фауст» Ґете — яскравий зразок просвітницької художньої літератури.

1.     Просвітництво — епоха віри в можливість перебудови суспільства. (Ради­кальні зміни в суспільному житті зумовили розвиток просвітництва як епо­хи найвищого вияву людського духу, віри в безмежні сили розуму, в епоху просвітництва для передових людей головним завданням було поширення освіти. Вони знали, що перед очима освіченої людини відкривається світ і вона ніколи вже не захоче бути безправною власністю феодала.)

2.     «Фауст» Ґете — вершина європейського Просвітництва. («Фауст» Ґете — це твір, який не тільки глибоко проникав у дух європейської цивілізації, а й сам творив її. Письменник зумів передати особливості сходження людини до найвищих форм свідомості, до оновлення світу.)

3.     Фауст — уособлення особистості, яка проходить довгий шлях пошуків мети людського існування. (Господь дозволив Мефістофелю випробувати саме Фауста тому, що цей учений-маг був людиною, яка перебувала в по­шуках мети людського життя. Він шукав цю мету в наукових книжках, у магії, в релігії, серед людей і духів, у коханні. Він помилявся, його дурили, мить, що здалася йому найпрекраснішою, була останнім обманом у житті Фауста, але це життя не було беззмістовним і марним.)

III.     Образ Фауста — це символ створення нової європейської цивілізації. (Фауст — людина дії. Він не сприймає філософію відмежування від людей, від життя. У час переходу до епохи капіталізму зароджуються нові ідеї, з’являються люди, які здатні брати на себе відповідальність і за своє життя, і за життя країни. Вони тягнуться до знань, експериментують, створюють власні ідеали. Ґете ро­зуміє, що не все нове несе благо народам і своїм твором звертається скоріше до наступних поколінь. Він вірить, що настане час вільної праці вільних лю­дей на вільній землі.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 213 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz