ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 16
Гостей: 16
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Лірика Байрона - дзеркало, в якому відбито поетичне «я» митця

I.       Проза — ключ до байронівської свідомості. (Дослідники творчої спадщини говорять, що Байрон як особистість розкривається в численних щоденниках, дорожніх нотатках, листах. Але тільки проза не дозволяє визначити всю масш­табність Байрона-митця.)

II.     Лірика — універсальний феномен, здатний відкрити світові справжнього Бай­рона.

1.     Цілісність поетичного стилю Байрона. (Ліричні твори Байрона — це зізна­ння самотньої душі, яка шукає ідеалу, а втративши його, бачить світ у сі­рих тонах. Таким Байрон був і в ранній поезії, таким самим він залишався і зрілим митцем.)

2.     Духовний світ ліричного героя Байрона. (Ліричний герой творів Байрона переживає насолоду і біль кохання, знаходить радощі життя у красі приро­ди, роздумує про історичне минуле і рветься до пізнання невідомого.)

3.     Політична лірика Байрона. (Яскравим прикладом політичної лірики Бай­рона є його оди, в яких поет-романтик застерігає людство не створювати собі ідолів, хай це буде навіть Наполеон; критикує палату лордів, знуща­ється з примітивного мислення можновладців.)

III.     Внутрішня спорідненість Байрона і його літературного героя. (Досліджуючи психологію літературного героя, мотиви і наслідки вчинків, Байрон створює проекцію власного «я». Твори поета — це, в першу чергу, намагання розібра­тися у власному внутрішньому світі.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 322 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz