ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 16
Гостей: 16
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Вірш «Я мить чудову пам’ятаю...» - прекрасний зразок любовної лірики Пушкіна

I.      Лірика Михайлівського періоду. (У селі Михайлівське Пушкін пише багато чудових ліричних творів. У них поет пригадує недавнє минуле: морську сти­хію, яскраве південне небо, романтичні почуття. Поет живе згадками, сумує за втраченим. І тільки пізніше, не зразу, але на все життя, він закохується в красу північної природи.)

II.     Глибина поетичного дослідження почуття любові.

1.     Історія написання твору «Я мить чудову пам’ятаю...» (Цей вірш Пушкін присвятив Т. П. Керн, яку покохав і яка відповіла поету взаємністю. Пуш­кін присвятив коханій твір, що став еталоном високої любовної лірики, але реальні стосунки Пушкіна і Керн були не такими ідеальними. Та поет був чесним із собою, і у вірші він виклав не побутово-реальне, а духовно- ідеальне сприйняття почуттів.)

2.     Музикальна композиція вірша «Я мить чудову пам’ятаю...» (Ідеальність у розкритті теми кохання у вірші «Я мить чудову пам’ятаю...» іде від живої музики слів, співучої, протяжної музики вірша і музики почуттів. Як і в му­зиці, у поетичному творі виступає не прямий, предметний образ коханої, а образ самого кохання.)

3.     Сповідальні мотиви у вірші «Я мить чудову пам’ятаю...» (У поезії Пушкін за­вжди говорив правду про себе, він сповідувався у своїх віршах. Так з ним було і тоді, коли він писав «Я мить чудову пам’ятаю...» Але сповідався він, мимо­вільно захоплений чарами поезії, художньо перетворюючи реальне в бажане.)

III.     «Я мить чудову пам’ятаю...» — пам’ятник високого любовного пориву. (Вірш «Я мить чудову пам’ятаю...» — це поетичні переживання, а не відтворення лю­бовного зв’язку, який був між Пушкіним і Керн. Можливо, у його прекрасних, чистих і світлих віршах про любов було бітьше правди, ніж у побутових про­явах і випадкових обмовках про любовні стосунки. У цьому творі перед нами постає зрітий поет, який не тітьки говорить із вічністю, а й творить її.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 561 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz