ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Вірш «Пам’ятник» - поетичний заповіт Пушкіна

Зв’язок вірша «Пам’ятник» з одою Горація «До Мельпомени». (Оду Горація «До Мельпомени» перекладали Ломоносов і Державін. «Пам’ятник» — це не переспів відомого твору, а оригінальний вірш, у якому думки автора стають зрозумітими самі собою, а не в якомусь зіставленні з Державшим, Ломоносо- вим чи й самим Горацієм.)

«Пам’ятник» Пушкіна — це новий візерунок, вишитий по старій канві.

І.    Власне розуміння поета змісту і цінності поезії. (Зміст і цінність поезії Пушкін вбачає у тому, щоб служити добру і будити в людях добрі почуття. У цьому основне завдання поезії і найвища її ціна.)

2.     Уславлення свободи. (Поет славить свободу. Особливого значення це слово набуває у «жорстокий вік». Свобода, з точки зору Пушкіна, — це почуття, яке має підносити людину над собою і над несправедливістю у суспільстві.)

3.     Багата ідейна палітра вірша «Пам’ятник». («Пам’ятник» — це глибокий і сильний своєю думкою вірш. Він має багато поетичних ідей. Ці ідеї у тво­рі перегукуються, з’являються і зникають за внутрішньою необхідністю і в результаті власних асоціацій поета. За ними видно цільну натуру митця, його життєвий досвід і мудрість.)

III.     Єдність і суперечність у вірші «Пам’ятник». (В останній строфі твору дехто знаходить суперечність всьому тому, що сказано раніше про безсмертя і сла­ву поета, про значення його творчості. Але останні рядки виникли у зв’язку з внутрішньою необхідністю поета донести думку про непокору митця будь- якій земній владі.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 230 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz