ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

МІЙ товариш Сіма Іволгін (допис у газету)

У нашому 9-Г двадцять сім учнів. З них тільки десять дівчат. Хлопці займа­ються хто чим: Сашко Глінський, до речі, відмінник, грає у міні-футбол; Павло Мироничев вже п’ять років навчається гри на акордеоні; Олексій Новицький за­ймається класичною боротьбою; я захоплююсь комп’ютером. А ось Сіма Івол­гін — художник. Звісно, у класному журналі він записаний як Серафим, а ми по­дружньому звемо його Сімою. Він не ображається.

Малює він класно. І олівцями, і фарбами, і навіть крейдою та звичайною ша­риковою ручкою. Багатьом із нас він подарував свої малюнки. Серед них є роботи на звичайному шкільному аркуші.

Кожній дівчині на день народження Сіма дарував малюнки, присвячені за­хопленню іменинниці. Скажімо, Катерину Романову він намалював з обручем у руці — вона захоплюється художньою гімнастикою. Сестрам-близнятам Олі і Даші подарував кілька малюнків, на яких зображені домашні тварини. У дівчат удома живуть собака, кішка і морська свинка Хрю.

Сіма Іволгін — майже відмінник. Він однаково сильний у математиці та фі­зиці. А твори пише так, ніби сам спостерігав ті події — стільки подробиць, дета­лей! ІЦо ж, художник, він звертає увагу на ті дрібниці, повз які інший, подібно до мене, пройде байдуже. Зовні не скажеш, що це творча особистість. Іволгін такий самий довгов’язий, як і ми, полюбляє пустощі, він носить довге волосся — це ви­кликає незадоволення класного керівника. Одягається Сіма теж як усі — светр, джинси, кросівки.

Одного разу і ми вирішили зробити Сімі сюрприз до дня народження. Для цього нам знадобилося найсвітліше й найпросторіше приміщення в школі. Ви­брали рекреацію на другому поверсі. Там розташовані і бібліотека, і актовий зал. З дозволу завуча ми перетворили рекреацію на справжній художній зал.

Біля стіни поставили кілька парт, на них — горщики з квітами, а найголовні­ше — вся рекреація стала нагадувати картинну галерею. Ми зібрали подаровані нам Сімою малюнки і зробили дивовижну експозицію. По малюнках можна було простежити творче зростання Сіми — тут були представлені роботи, написані у молодших класах, і, звісно, були малюнки Сіми-дев’ятикласника.

Про те, що готується вернісаж, Сімі нічого не казали. Який би вийшов тоді сюрприз?

Та ось і урочисте відкриття виставки. Зібралися вчителі, старшокласники, і збентежений Сіма тшькн повторював:

—    Невже це я все намалював?

Ми у відповідь дружно:

—    З днем народження. Серафиме!

Ми подарували товаришеві справжні фарби, пензлі.

Малюй, друже!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (18 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 117 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz