ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 13
Гостей: 13
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Дитячий майданчик у дворі (твір-розповідь у публіцистичному стилі)

У кожному дворі є свої таланти. Хтось чудово грає на музичному інструменті, хтось співає, а у когось талант у виготовленні теслярських виробів.

Про дивовижні здібності старожилки нашого двору Анастасії Павлівни ми ді­зналися кілька років тому. Пеньки від зрублених давно дерев, які псували настрій мешканцям, почали перетворюватись на казкові персонажі. Анастасія Павлівна, взявши масляні фарби, розмалювала пні, та так, що один із них перетворився на Лісовика, інший — на Кощія. Один із пеньків вона прикрасила солом’яним ка­пелюхом, і з’явився Незнайка, а ще один пеньок почав нагадувати вулик, здава­лося, ось-ось звідти вилетить рій бджіл. Поряд із пеньком жінка насипала гравію, на ньому з’явилися глиняні бджоли. Анастасія Павлівна створила їх своїми уміли­ми руками. Малеча охоче грає цими фігурками, і треба сказати, ставиться до них дуже обережно. Жодного творіння Анастасії Павлівні не зникло.

Мешканцям сподобалася ідея жінки перетворити двір на казку. Вони із захоп­ленням почали допомагати їй. Так від одного казкового куточка до іншого про­лягли кумедні звивисті стежинки, викладені камінцями, яких розфарбували у різ­ні кольори.

З’явився у дворі навіть дерев’яний місток. Його змайстрували з підручного матеріалу наші батьки — Михайла Бондаренка, Андрія ПІвеця й мого. По обидва боки містка — квітники. Спустилися з містка і за кілька кроків по стежці потра­пили у альтанку. Вона також зроблена руками мешканців. Посеред альтанки — маленький стіл, за яким граються діти, а стіни альтанки оперізують полиці. На них хлопці та дівчатка поставили свої улюблені іграшки, які принесли з дому. Тут і ведмедики, і лисиці, й кошеня. Хтось залишив книжку з картинками, а хтось — коробку з олівцями. Так звичайна дворова альтанка знайшла домашній затишок. І що дивно: охороняти це багатство не потрібно. Приходячи наступного дня в аль­танку, діти знаходять все на своїх місцях.

По обидва боки біля входу у незвичайну альтанку мешканці на чолі з дідом Іваном, якому нещодавно виповнилось вісімдесят п’ять років, посадили берізки. І стоять вони, немов вартові. А саму альтанку обсадили диким виноградом. І, звіс­но, стало чисто біля під’їздів, та й у самих під’їздах панують чистота і затишок.

— Ось як краса виховує людину, — сказав дід Іван.

А Анастасія Павлівна виношує ідею створити у дворі невеличкий горіховий сад.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (18 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 156 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz