ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

«Життя - це сон» - драматична філософія в особах

І.    Драматичний твір Кальдерона — «це найвеличніша драматична концепція.» (І. С. Тургенєв писав, що у цій драмі «...дика енергія, глибоке презирство до життя, дивовижна сміливість думки поруч із фанатизмом непереборного фа­натика...». Кальдерон створив справжній релігійно-філософський твір, але на­писав його у формі цікавої, фантастичної казки, у якій письменник змусив глядачів замислитися над найважливішими проблемами життя).

3.       Драма Кальдерона «Життя — це сон» як втілення філософських ідей епохи ба­роко. (У драмі відтворено філософські концепції сучасного Кальдеронові сві­ту: маленька людина відчайдушно протидіє могутній і безжальній природі, а її доля — у руках Божих.)

1.     Втілення у драмі концепції світу, ворожого до людини. (Страшні скелі, темна башта — світ як тюрма людського духу.)

2.     Поняття про людину як іграшку у руках безжальної, ворожої долі. (Перед­бачення астролога, що принц Сехісмундо буде жорстоким тираном.)

3.     Використання християнських понять і християнської символіки у драмі Кальдерона. (Такі символи, як башта, кайдани та поняття про страждання і самопожертву надають драмі релігійного сенсу. Поняття про Боже мило­сердя та кару людини за поведінку, яка також накреслена Богом. Це сто­сується сумнівів Сехісмундо щодо Божої сили, бо якщо бог могутній, чому дозволяє людині творити зло; якщо людина не владна над собою, то чому її карає Господь?)

4.     Втілення у драмі філософії песимізму та відчаю. (Песимізм був характер­ний для літератури часів Кальдерона, коли людина вважалася грішною від самого початку життя: «...Найтяжчий гріх — у цьому світі народитись...»)

5.     Роздуми про свободу і вибір людини. (Особиста свобода людини і її вибір загальнолюдських цінностей, їх пріоритет над особистим щастям — одна з найважливіших тем творчості Кальдерона. Бажання щастя за Кальдеро- ном — безумство, помилка, та Сехісмундо заспокоюється, зробивши вибір на користь державній необхідності.)

III.     Кальдерон і епоха бароко. (Кальдерон та його сучасники — поет Луїс де Гон- гора, драматург Лопе де Вега.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 99 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz