ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 54
Гостей: 54
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

«Малюк Цахес» як твір епохи німецького романтизму

I.      Е. Т. А. Гофман і епоха німецького романтизму. (Гофман — знакова постать німецького романтизму, яка сфокусувала всі найхарактерніші його риси, об­рази і теми, центральні ідеї.)

II.     «Малюк Цахес» — твір епохи німецького романтизму. (Фантастичний, казко­вий світ Гофмана змушує вірити у реальність нереального, дає змогу існувати поруч комічному і трагічному. Характерні риси романтизму: культ природи і природного, зловісна, примхлива готика, любов до екзотики та таємничого, чудесного, містичного, використання чарівного сну, конфлікту між добром і злом та ін.)

1.     Романтичні образи у творі «Малюк Цахес». (Романтичний герой, закоха­ний поет Бальтазар та його наречена, весела, легковажна, не зовсім розум­на Кандіда.)

2.     Казкові образи у творі Гофмана. (Фея Розабельверде, яка втручається у життя людей, та маг і чарівник Проспер Альпанус зображені як гротескні персонажі, які майже не відрізняються від людей, хіба що своїми чарівни­ми здібностями — вони сваряться одне з одним, влаштовують розіграші та шоу, заздрять одне одному тощо.)

3.     Реалістичні образи у творі. (Малюк Цахес як художнє узагальнення по­творності будь-якого культу. Ліза, Князь Барзануф, професор Мош Терпін, Фабіан, Пульхер та ін. Кожний персонаж є уособленням якоїсь людської вади. Та найбільшою вадою Гофман вважає нестримне бажання влади. Письменник змальовує потворне людське суспільство, яке підносить та­ких, як Цахес, на вищі щаблі влади, а потім змушене вклонятися йому й плазувати перед ним. «Малюк Цахес» є надійним щепленням проти будь- яких культів.)

4.     Метафори, іронія та фантастика у творі як художні засоби романтизму. (Золоті волоски уособлюють владу золота. Малюк Цахес — потворність влади, культ кумирів. Гофман спрямовує іронію на казкове суспільство, але має на думці сучасне йому суспільство. Фантастичні персонажі, схожі на людей, розповідають людям про них самих, наочно показують людські вади — низькоуклінство перед кумирами, всемогутню владу грошей, неба­жання говорити правду, бажання слухати лестощі тощо.)

III.     Мої улюблені казки, створені Гофманом. («Лускунчик» як втілення новоріч­ної боротьби добра зі злом і перемога добра. Іронічна казка Е. Т. А. Гофмана «Малюк Цахес» як дзеркало суспільства.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 190 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz