ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

«Спасибі за красу!» (Твір-оповідання на морально-етичну тему)

Був переддень свята 8 Березня. Нинішній березень нічим не відрізнявся від зимових буднів. Кучугури тиснули пішоходів. Вітер забивався під комір, жалив вуха, навіть у рукавичках мерзли руки. Сонця не було і на спомин, лише важкі снігові хмари висіли над головою, а близько полудня пішов зовсім не весняний сніг. Але щось радісне, тепле все-таки приваблювало око. Це букетики квітів у руках жінок. Як завжди напередодні свята чоловіки щедрі на квіти, а жінки якось особливо посміхалися.

Такий самий святковий настрій панував у вагоні трамвая. Чоловіки підкрес­лено ввічливо поступалися місцем жінкам, виразно відчувався аромат мімоз. В основному ці гарячі жовті квіти впадали в око. Ми звернули увагу, що і са­лон вагона виглядав цього дня незвичайно. До стінки кабіни водія була прикрі­плена жерстяна довгаста банка з-під шипучого солодкого напою, а над банкою ніби буяли біло-жовті зірочки штучник ромашок. На ці ромашки звернули ува­гу всі пасажири.

—  Як затишно, наче вдома, — сказала одна жінка, киваючи на скромний бу­кетик біля кабіни водія.

—    Жаль, що несправжні, — почувся чоловічий голос.

—  Це легко виправити, — весело відгукнувся парубок. У нього в руках був об’ємистий букет мімоз. — Ось везу поздоровляти матір і жінку, я гадаю, одна гілочка не збіднить мій букет. — Він підійшов до кабіни водія, обережно опустив у жерстяну банку гілочку мімози. Всі почали усміхатися. Потім одна дівчина, пошепотівшись зі своїм супутником, вручила йому яскраво-червоний тюльпан, який вона відділила від квітів, що були у неї в руках. Молода людина підійшла до кабіни водія, і поруч зі штучними ромашками, гілочкою мімози зачервонів тюльпан.

Не захотіли залишатися осторонь від незвичайного дійства й інші пасажири, у яких теж були квіти. За кілька хвилин кабіну водія прикрашав справжній по­дарунковий букет.

—    Надю, вийди, подивися, яка краса у вагоні! — сказала водію кондукторша. Надія захоплено подивилася на букет, а коли трамвай рушив, з вагонного

динаміка залунав схвильований голос водія:

—    Спасибі за красу!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (04 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 110 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz