ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Час наближався до полудня, але листопадовий день був такий похмурий, що складалося враження, ніби скоро вечір. Зривалися поодинокі сніжинки, спресо¬ва

Наше старовинне слобожанське село з романтичною назвою Шляхове роз­ташоване у мальовничому місці: до нього підступають густі ліси, що дають бага­тий корм для свійських тварин. Луки плавно переходять у поля, які спускаються до каскаду ставків. Там сільчани ловлять рибу, влітку купаються і загоряють на піщаних берегах. У спекотний час водоймища відступають від своїх звичних бе­регів, іноді залишаючи рибчинку на ділянках, що зміліли. Риба, що потрапила у пастку, марно намагається знайти шлях до великої води.

І ось одного разу я вирішив допомогти риб’ячій молоді, яку спіткало лихо. Прийшов з жерстяним відром і черпаком і пересадив у відро з однієї такої паст­ки риб’ячу сімейку. У нашому дворі під водостічною трубою будинку стоїть ве­лика бочка, заповнена дощовою водою. Час від часу ми використовуємо воду для поливу городу. Ось у цю бочку і випустив я виловлену рибчинку. Минав час, рибки зростали; ми їх годували. І все було б добре, але насувалися холоди, риб треба було або випускати у ставок, який знову став повноводним — там риба могла благополучно перезимувати, або щось вирішувати інше. Мені було жаль розлучатися з «живим сріблом». А що коли ставкову рибу помістити у кімнатний акваріум? Але де взяти акваріум та ще й таких солідних розмірів — все ж таки риба звикла до простору. Ми знали, що потрібний нам акваріум можна купи­ти у місті на пташиному ринку, але коштує він недешево. Тепер вся проблема була у грошах. Може, батьки і виділили б мені потрібну суму на придбання ак­варіума, але я вирішив вчинити інакше. Я узяв гроші, зароблені мною влітку на сільгоспроботах. Я мріяв про купівлю фотоапарата, але вирішив зачекати з цим, а ось акваріум життєво необхідний. Сказано — зроблено.

Подивитися на ставкових риб в акваріумі до мене приходять однокласники. Як «подарунок» вони приносять то корм для риб, то водорості.

Вечорами, коли на небі повний місяць, я відкриваю штору, і місячне сяйво лягає на піщане дно акваріума. Луска риб таємниче виблискує. Я уявляю, як на­весні ми з хлопцями віднесемо рибу до ставка і випустимо її на волю.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (04 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 104 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz