ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Новий Завіт - поетична розповідь про духовний подвиг Ісуса Христа

I.      Новий Завіт — це осереддя християнського віровчення. (Новий Завіт складає четверту частину загального обсягу Біблії і віддзеркалює структурну компо­зицію Старого Завіту. Але є в ньому те, що становить головну частину кни­ги — оповідь про життя, діяння, смерть і безсмертя Месії — Ісуса Христа.)

II.      Композиція Нового Завіту.

1.    Чотирикнижжя. (Євангеліє від св. Матвія — це розповідь по Ісуса, Сина Божого, що був людиною і Вчителем, якого очікували пророки Ізраїлю. Євангеліє від св. Марка — це лаконічний і яскравий опис чудес, які тво­рив Ісус Христос.

Євангеліє від св. Луки написане під впливом проповіді апостола Павла. Лука був істориком, біографом, знавцем грецької культури, що дозволило йому писати Євангеліє прекрасною грецькою мовою і надати твору пси­хологізму, краси та емоційності.

Євангеліє від св. Івана — останній твір Чотирикнижжя. Автор книги — апостол Іван, улюбленець Ісуса Христа. Він був свідком багатьох важли­вих подій у житті Сина Божого, а тому його твір не лише доповнює ра­ніше написані Євангелія, а й по новому розкриває образ Месії та його вчення.)

2.     Книга Історична: дії святих апостолів. (Дії святих апостолів, послання апостола Павла, Соборні послання — це п’ята книга Нового Завіту, яка є продовженням Євангелій. Центральним образом цього твору залишаєть­ся Єин Божий, якому служать апостоли, несучи його вчення у жорстокий і несправедливий світ людей.)

3.     Книга пророцька: об’явлення св. Івана Богослова. (Ця книга має декілька назв, одна з яких Апокаліпсис. Вона завжди вважалася найзагадковішою Книгою Біблії. Книга наповнена незвичними героями і алегоричними іменами і незвичними ситуаціями, містить низку картин, які переда­ють боротьбу добра і зла перед кінцем світу. Результатом боротьби світла з темрявою є Царство Бога.)

III.     Союз між Богом і людьми. (Новий Завіт — це союз між Ісусом Христом і тими, хто серцем приймає вчення Сина Божого, вірить його Слову і вико­нує Його Волю. Біблія дарує нам магічні ключі до минулого і розкриває об­рії майбутнього, висвітлює безмежний всесвіт людської душі, яка з’єднана з Богом незримими, але нерозривними нитями.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (04 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 151 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz