ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Типовість образів та подій у повісті Ю. Федьковича «Три як рідні брати»

Творча спадщина Юрія Федьковича дуже різноманітна: це поезії, проза, драматичні твори, казки та переклади. Прозові твори Юрія Федьковича захо­плюючі, психологічні та художньо довершені. Повість «Три як рідні брати» — унікальний прозовий твір, адже це єдина оптимістична повість письменника. Найпоширенішими темами творів письменника є жовнірство та тема нещасли­вого кохання. Усі повісті найчастіше мають трагічну розв’язку. Але повість «Три як рідні брати» — це твір про те, як за допомогою друзів, дружньої підтримки героєві вдається вирішити складні життєві ситуації, розв’язати багато проблем та подолати внутрішні конфлікти та конфлікт із суспільством.

Хоча твір «Три як рідні брати» є унікальним у контексті творчості Ю. Федь­ковича, образи та події твору типові. Головні персонажі — жовніри Іван Шов- канюк. Яків Нестерюк, німець Тоні Таймер та словак Бая. Оповідь ведеться від імені головного героя — Шовканюка. Це допомагає авторові якнайкраще зо­бразити внутрішній світ Івана. Тоні рятує Івана від смерті, коли Іван замерзає у дорозі. Бая прослужив зайвий рік, щоб Шовканюк зміг піти у відпустку, а Яків працює за Івана та сплачує його борги.

Автор майстерно поєднав типовість образів із глибокою психологічністю твору. Образи головних героїв нагадують нам героїв фольклорних творів. Вони ніколи не залишаються байдужими до горя і невдач своїх друзів, готові прийти на допомогу. Усі вони мужні, сміливі, їх не лякають труднощі та невдачі.

Для чого автор створив типові образи? На мою думку, за допомогою саме таких, близьких до фольклору образів автор розкрив головні ідеї твору. Автор намагався зобразити життя жовнірів, не ідеалізуючи його і не приховуючи труд­нощів цього життя. І поряд із цим він зобразив справжню дружбу та взаємови­ручку, він підкреслив, що ситуації, зображені у повісті, трапляються з багатьма жовнірами. І ці ситуації поширені: саме вони часто призводять до трагедії всьо­го життя жовніра. З повісті ми дізнаємося багато нового про цей історичний та соціальний бік життя нашого народу. Твір вчить нас самопожертви, любові до своїх друзів. Повість Ю. Федьковича «Три як рідні брати» — дуже захоплююча, життєствердна і глибоко повчальна.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (04 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 348 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz