ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 40
Гостей: 40
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Романтичне зображення кохання у романі В. Гюго «Собор Паризької Богоматері»

Романтичний характер роману В. Гюго «Собор Паризької Богоматері». («Собор Паризької Богоматері» — романтичний роман. Одна з центральних тем тво­ру — тема кохання. Розкриваючи її, автор вдається до різкого контрасту. У лю­бовних колізіях роману найглибше розкриваються характери головних героїв.) Здатність кохання висвітлювати найглибші сторони душі людини.

І.Щирість і вірність Есмеральди. (Есмеральда щиро і глибоко покохала Феба де Шатопера. Не здатна зрадити сама, вона не допускає думки про Фебове відступництво. Навіть заради спасіння власного життя дівчина не погоджу­ється зрадити Феба, належати іншому чоловікові.)

 

2.     Подпись: Романтичне зображення кохання у романі В. Гюго «Собор Паризької Богоматері»
Романтичний характер роману В. Гюго «Собор Паризької Богоматері». («Собор Паризької Богоматері» — романтичний роман. Одна з центральних тем тво¬ру — тема кохання. Розкриваючи її, автор вдається до різкого контрасту. У лю¬бовних колізіях роману найглибше розкриваються характери головних героїв.) Здатність кохання висвітлювати найглибші сторони душі людини.
І.
Поверховість почуттів Феба. (Феб де Шатопер, дуже гарний зовні, був лег­коважним, розбещеним молодиком. Роман з Есмеральдою для Феба — лише чергова пригода. Фльорделіс, з якою ротмістр мав намір одружитися, теж не викликала в нього глибоких почуттів: Феба скоріше приваблював її «чарівний посаг».)

3.     Відданість Квазімодо. (Кохання до Есмеральди стало повною несподіван­кою для дзвонаря Собору Паризької Богоматері Квазімодо, який завжди боявся людей. Спочатку його вразило милосердя дівчини, яка дала йому напитися води, коли він потерпав від спраги, стоячи прив’язаним до га­небного стовпа. А згодом Есмеральда заволоділа всіма його помислами. З ризиком для життя він вихопив дівчину із рук ката і сховав її у Соборі Паризької Богоматері, де чуйно піклувався про неї. Квазімодо був готовий віддати своє життя за кохану. Здогадавшись, що Клод Фролло причетний до смерті Есмеральди, Квазімодо, який колись боготворив свого названого батька, штовхнув того з балюстради Собору Паризької Богоматері у безод­ню. Втративши Есмеральду, Квазімодо втратив і сенс свого життя.)

4.     Підступність Клод а Фролло. (У душі Клода Фролло кохання висвітлило найтемніші почуття. Пристрасть до Есмеральди, з якою архідиякон довгий час марно боровся, штовхає його на підступність і злочин. Спочатку він мало не заколов кинджалом Феба. Згодом з’явився у в’язницю до Есме­ральди, яку звинуватили у вбивстві ротмістра, і благав її відповісти на його кохання. Під час обряду прилюдного покаяння він знову пропонує дівчині порятунок, якщо вона погодиться бути його коханою. Та Есмеральда кохає лише Феба. І Клод Фролло відправляє свою кохану на смерть, щоб ніхто не володів нею.)

III.     Кохання сильніше за смерть. (Фінал роману суто романтичний. Кохання най-

непривабливішого зовні героя — Квазімодо — виявилося сильнішим за смерть.

Він не побажав розлучатися навіть з уже мертвою Есмеральдою.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (17 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 167 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz