ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

ЖІНОЧІ образи роману Стендаля «Червоне і чорне»

I.      Головна тема роману — пошуки щастя. (Поставивши у центр розповіді долю молодого чоловіка на ім’я Жульєн Сорель, автор відобразив нелегкий, звивис­тий шлях героя до щастя. Причому щастя Сорель пов’язує спочатку не з ко­ханням, а з кар’єрою.)

II.     Жіночі образи роману.

1.     Служниця Еліза. (З нею Жульєн познайомився у домі де Реналя. Служниця закохалась у нього і прагнула одружитись із Сорелем. Проте Жульєн не мав наміру одружуватися з нею, хоч вона й отримала невелику спадщину. Адже вона не могла вивести його до вищого світу, прокласти шлях до кар’єри.)

2.     Луїза де Реналь. (Луїза закохалась у Жульєна щиро, віддано, не сподіваю­чись на майбутнє й не розраховуючи своїх кроків. Вона пожертвувала для нього навіть шлюбним обов’язком і своїм добрим іменем, бо кохання Луїзи було справжнім. Вона добре бачила вдачу Сореля, але не намагалася його переробити. Злощасного листа написала через ревнощі й чужу злу волю, про що потім шкодувала. Вона прощає Жульєнові навіть той постріл, що ледве не вкоротив їй віку, бо кохання до Жульєна стало сенсом її життя.)

3.     Матильда де Ла-Моль. (Матильда мала гроші, високий статус у вищому сві­ті й багатого батька — все, щоб не дуже зважати на її скромну вроду. Вона стала для Жульєна засобом здійснення кар’єри. Але, засліплена коханням, Матильда погоджувалася й на такі стосунки. Часто ці стосунки набирали вигляду бойових дій. Тож, може, це було не кохання, бо вони мучили одне одного і не були щирими. Матильда була для Жульєна вікном в омріяне майбутнє, а її захоплення ним тішило його самолюбство.)

III.     Значення жіночих образів у романі. (Через стосунки з жінками, через став­лення до кохання автор показує найістотніші риси характеру, вдачі головно­го героя. Крім того, саме в руках жінок опиняється його життя, доля. Кожна з них — ціла епоха, певний етап його змужніння.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 136 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz