ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Головні образи роману Г. Флобера «Пані Боварі»

I.       Роман «Пані Боварі» — соціально-побутовий роман. (Соціально-побутовий роман — це великий за обсягом прозовий твір, що оповідає про великий про­міжок часу з життя головних персонажів, у ньому порушено важливі питання суспільного та повсякденного життя людей певної епохи.)

II.     Головні образи роману «Пані Боварі».

1.     Образ Емми. (Емма Боварі — головний персонаж роману. За висловлю­ванням самого Флобера, «Емма — це натура певною мірою зіпсована, жінка з викривленими уявленнями про поезію і з викривленими почуття­ми». «Викривленість» почуттів Емма набуває досить рано. Вона сповнена неправильних уявлень про стосунки між людьми, ці уявлення вона отри­мує з модних романів ще під час свого виховання. З проблеми виховання починається уся широка та багатоаспектна соціальна проблематика, по­рушена Флобером у романі. Через образ Емми передано і «викривлення» самого суспільства, підміну одвічних цінностей порожніми та поверхне­вими задоволеннями. Емма жінка щира та наївна, але надто наївна. Вона потрапляє у замкнене коло, вихід з якого бачить тільки у самогубстві, яке і вчиняє, отруївшись миш’яком.)

2.     Образ Шарля. (Прагнучи втекти від буденності, Емма Боварі шукає ро­мантичного кохання, проте не розуміє, у чому сутність цього глибокого та величного почуття. Вона виходить заміж за Шарля, підкорена якимись ілюзіями. Проте розчаровується у своєму чоловікові тільки через те, що він не вміє красивими словами докоряти їй. Він простий провінційний лікар, просто вдягнений, так само просто він поводиться. Засліплена іде­алом романтичного кохання, Емма намагається «підняти» чоловіка до рівня свого ідеалу, але розчаровується. Емма стає байдужою до свого чо­ловіка, так і не зумівши розгледіти його глибокого кохання, хоч він і не вміє описувати його красивими словами, не помітивши його відданості, надійності та порядності.)

3.     Образи Родольфа та Леона. (Родольф — провінційний донжуан, який споку- шує Емму красивими словами, зовнішнім блиском. Скоро Емма бачить його нечесність, жорстокість. Він ладен кинути Емму заради нових пригод та роз­ваг. Розчарувавшись у своєму коханцеві, Емма кидається в обійми до Леона, проте скоро усвідомлює його духовне вбозтво. Образи коханців пані Боварі є уособленням того життєвого паскудства, від якого намагалась утекти Емма. Проте вона не розуміла, що її ілюзорний хибний «ідеал» — і є чи не найбіль­шим виявом паскудства у найвищому людському почутті — коханні.)

ІП. Значення образів роману Флобера. (Через головні образи роману «Пані Бо­варі» Флобер зображує сучасне йому суспільство з його хибними та нездоро­вими цінностями, з безмежною сірістю та манірністю.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (04 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 106 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz