ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Жанрова своєрідність роману Ф. ДОСТОЕВСЬКОГО «ЗЛОЧИН І кара

За жанром «Злочин і кара» — абсолютно новий тип твору. (У романі «Злочин і кара» поєднано кілька жанрових різновидів роману, додано принципово нові риси. Це допомагає авторові всебічно розкрити порушені ним проблеми.) Жанрові особливості роману «Злочин і кара» Ф. Достоєвського.

І.

8.       помилок! Головне — будьте самостійні!

Подпись: ПЛАНИ
Жанрова своєрідність роману Ф. ДОСТОЕВСЬКОГО «ЗЛОЧИН І кара»
За жанром «Злочин і кара» — абсолютно новий тип твору. (У романі «Злочин і кара» поєднано кілька жанрових різновидів роману, додано принципово нові риси. Це допомагає авторові всебічно розкрити порушені ним проблеми.) Жанрові особливості роману «Злочин і кара» Ф. Достоєвського.
І.
II.

Подпись: 2.Поєднання кількох жанрових різновидів роману. (За жанром твір «Злочин і кара» — роман, проте у ньому змішано кілька видів роману. Це і карно- авантюрний роман (наявність карного злочину, стрімкий розвиток подій), і детективний роман (розкриття злочину слідчим Порфирієм), і психоло­гічний роман (надзвичайно докладно розкрито психологію персонажів), і філософський роман (описано філософську систему Раскольникова, на­голошується на значенні філософської системи у житті людини). Існує думка про визначення жанру «Злочину і кари» як роману-трагедії.) Принцип поліфонії. (Персонажі Достоєвського є суперечливими, проте повноцінними особистостями. їхня точка зору є ніби незалежною від об­разу автора, який незримо присутній у романі, від точки зору одне одно­го. Отже, у романі присутні кілька рівноправних «голосів» — звідси прин­цип поліфонії.)

Подпись: 3.Подпись: 4.Широка проблематика роману. (Проблематика роману охоплює майже усі сфери людського буття. Це суспільні, морально-етичні, психологічні, філо­софські проблеми. Головними проблемами роману є: проблема сильної осо­бистості та меж її свободи, зіткнення інтересів людей, проблема ймовірної нерівності людей у їхніх морально-етичних правах. Важливе значення мають мотив гріха та спокути, проблема розпаду особистості, проблема внутріш­нього конфлікту особистості, проблема моралі та її цінності у суспільстві.) Художні прийоми. (Для зображення персонажів та розкриття проблем Ф. Достоєвський використовує безліч художніх прийомів, наприклад, прийом двійництва, особливий прийом створення образу міста тощо. Ко­жен з них потребує докладного вивчення та аналізу.)

II.       Значення роману «Злочин і кара». (Неможливо переоцінити значення рома­ну «Злочин і кара» Ф. Достоєвського для російської та світової літератури. Цей роман перекладений багатьма мовами, його читають та люблять в усьо­му світі. Глибина змалювання персонажів та фундаментальність порушених проблем викликає справжнє захоплення літературним генієм видатного ро­сійського письменника Ф. Достоєвського.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (04 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 455 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz