ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Образ П’Ера Безухова у романі «Війна і мир»

I.      Роман «Війна і мир» — галерея надзвичайно правдивих образів.

II.     Образ П’єра Безухова. (Цей яскравий образ розкривається у багатьох епі­зодах роману, набуваючи нових граней та кольорів, різнобічним, але ціліс­ним.)

1.     Одруження з Елен Курагіною. (П’єр одружується з Елен Курагіною. Це жінка, яка не має уявлення про глибокі та чисті почуття, вона вихован­ка вищого світу та своєї родини. Елен не розуміє, що таке кохання, але за допомогою певних «прийомів» зачаровує наївного П’єра, який, навіть попри свою наївність, відчуває фальпі ситуації. Це характеризує П’єра як дуже чуйну людину. Часто він відчуває щось, але не може класифікувати, пояснити чи зрозуміти. Ця здатність, природжений дар відчувати сутність людей та явищ має надзвичайно важливе значення для його долі. Освід­чуючись Елен у коханні, він говорить французькою — через фальшивість ситуації П’єр не може вимовляти святі і важливі слова рідною мовою.)

2.     Здатність сходитись з людьми. (П’єр має ще одну важливу рису вдачі. Він надзвичайно легко сходиться з людьми. Але варто наголосити, що це не поверхове товаришування, а глибокі зв’язки дружби, любові, кохання. Визначною тут є багатогранність натури Безухова — він здатен порозумі­тися майже з будь-якою людиною, тільки б вона була щирою та чистою душею. Прекрасною ілюстрацією цього є те, що П’єр знаходить спільну мову з Каратаєвим, який фактично є уособленням народу в романі. Пла- тон Каратаєв та П’єр Безухов — люди різного віку та соціального статусу. Проте загальнолюдські, позасуспільні риси їхніх характерів сприяють по­розумінню між ними.)

3.     Краса душі П’єра. (Красу душі П’єра читач сприймає і через вчинки Безухова, і через його спілкування з іншими героями, і через ставлення до нього інших персонажів. Цікавим є епізод, у якому П’єр постає пе­ред грізним маршалом Даву, відомим своєю жорстокістю. На певну мить їхні погляди зустрічаються і вони розуміють, що, окрім законів війни, є людські стосунки, вони «діти людства» і тому вони браття. Саме це ря­тує П’єра від смерті. Чи відчув би це жорстокий маршал Даву до іншої людини? Цілком можливо, але це сталося саме з П’єром. Саме він про­будив у згрубілій душі маршала важливі та високі почуття.)

4.     Ставлення до жінки. (Зрештою, П’єр знаходить щастя у особистому жит­ті. Він поважає та щиро кохає свою дружину Наташу. Саме завдяки їхнім внутрішнім моральним якостям вони здатні побудувати щасливу родину, основою якої є розуміння, кохання та довіра.)

III.     Значення образу П’єра Безухова.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (04 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 172 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz