ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Найкращий подарунок - зроблений власноруч

Важко знайти людину, якій не подобаються свята. Новий рік, Різдво, Велик­день, День народження — можна продовжувати цей список, але факт беззапере­чний: щоразу свято обертається можливістю порадувати близьких, побути разом із родиною, поспілкуватися з друзями, відпочити від роботи чи навчання. Але навіть не це головне. Головне — саме відчуття свята!

Щодо відчуття свята важко сказати щось конкретне. Що робить свято святом: метушня в магазинах та на вулицях, сімейне застілля, подарунки? Чи щось інше? Чи все разом? Спілкуючись із друзями та батьками, ми обговорювали це цікаве й нетривіальне питання. Я зрозуміла, що для кожного свято починається з якоїсь однієї дрібнички, маленької власної асоціації, чогось непомітного, але значущо­го для конкретної людини. Наприклад, свято може створити запах хвої та манда­ринів. Або листівка від далеких родичів. Мій дідусь каже, що для нього свято — ялинкові прикраси: коли він був зовсім малий, країна була зруйнована війною, тому ялинкові прикраси робили з картону — про інші годі було й мріяти, — і в його дитячій пам’яті так це закарбувалося, що яскраві ялинкові гірлянди для ньо­го означають кінець війни, кінець бідності, — і саме через це означають справжнє свято. Мене завжди розчулює ця історія, коли я згадаю про неї...

Найприємніший епізод свят для мене особисто — це приготування подарун­ків. Саме приготування. Коли ти складаєш список людей, яких хочеш привітати, а тоді вигадуєш, що могло б порадувати ту чи іншу людину, що б її обрадувало чи приємно здивувало. Зазвичай набір подарунків виходить не дуже оригіналь­ним: дарують з року в рік майже одні й ті самі речі. Книги, диски з музикою та відео, парфуми, косметику, одяг, красиві речі для оселі, побутову техніку, посуд, сувеніри...

Готуючи новорічні подарунки минулого року, я спробувала вигадати щось оригінальне. Зрештою, важко вийти за межі традиційного списку подарунків, але додати родзинку — можливо. Фраза «найкращий подарунок — зроблений власно­руч» вже здається банальною, але вона містить зерно істини. У мене не було мож­ливості зробити подарунки всім близьким та друзям, але до кожного презенту я намагалася додати щось своє. Довелося добре попрацювати! Найкращий інстру­мент — це, звісно, уява. Так, звичайний записник-щоденник, який я придбала для матусі, за допомогою кольорових тканин, мотузочок та засушених квітів став виглядати зовсім інакше: оформлена за допомогою прийомів флористики обкла­динка перетворила нудний офісний записник на самобутню річ. Обкладинку я обгорнула зеленкуватою тканиною, а на неї наклеїла маленькі засушені квіточки, мушлі та бісер. Робота дуже сподобалася мені, а головне — сподобалася мамі, яка навіть не одразу зрозуміла, що ця річ — витвір моєї уяви. Отримавши записник, мама спитала, де я купила такий, бо її подруга любить такі речі, і коли я сказала, що сама усе зробила, мама дуже зраділа і похвалила мене. Ця похвала стала, ма­буть, найприємнішою подією новорічних свят.

За тиждень до Нового року я так само оформила альбом для фотографій, по­шила дві іграшки — подарунки дітям, зробила листівки, розмалювала горщики для кімнатних квітів. Власники усіх цих речей були здивовані і задоволені, а мені було дуже приємно бачити, як радіють мої друзі та родичі. Не тільки тому, що речі красиві, а й через ту любов, яку я в ці речі вклала.

А в новорічну ніч на мене чекало справжнє диво. Батьки, оцінивши моє натхнення і захоплення, що не полишало мене під час моєї творчості, подарували мені надзвичайні подарунки: на Новий рік я отримала фарби для робіт зі склом, акрилові фарби, багато бісеру, і навіть пластику для виготовлення прикрас та ста­туеток. Я була в захваті! Найбільше мені припали до душі вітражні фарби, і я вже розмірковую над створенням авторського «чайного сервізу». Поки що сервіз скла­датиметься тільки з двох чашок та двох тарілочок, які я розфарбую власними ма­люнками. Звісно, мої роботи поки що недосконалі, але натхнення мене не поли­шає, і я вважаю, що в мене ще все попереду.

Кажуть, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш: я сподіваюся, що цей рік для мене буде сповнений творчістю та натхненням, а для близьких — тим те­плом, яке я вкладала у свої подарунки.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (17 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 190 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz